Szerelmem a szomszédom

Szerelmem a szomszédom

Falling in Love with the Girl Next Door

Üdvözöljük Catalina Islanden, ahol Bridget Connolly és Betsy Lucas a legnagyobb ellenségek. A két középkorú hölgy már időtlen idők óta szomszédok és évek óta dúl közöttük az ádáz háború (bár tulajdonképpen egyikük sem tudná megmondani, annak idején mi miatt is pattant ki a vita). Ebben a pillanatban mindketten azzal vannak elfoglalva, hogy egymást túllicitálva találják ki a jobbnál jobb Halloween tréfákat, igaz, az ünnep még több mint egy hónap múlva lesz csak.

Zene: Ron Ramin

Bruce Boxleitner
Patrick Duffy

2020.12.05 Yosihiro

Szerelmem

A szó, hogy szerelmem, egy erős érzelmi kifejezés. A film önmagában nem tudja ezt átadni nekünk, és nem érezhető benne a mély érzelmi válság. Szép és jól komponált, de valahogy mégis nem tudott a "szerelmem" megfogni, ez valahogy nem illet bele. Nem ... Teljes kritika

2019.08.09 szksz

Átlagos

Egyszer elnézhető film volt, kicsit "kimódolt" helyzetekkel. Kb. annyit adott, amennyit vártam tőle, az pedig nem volt nagyon sok.

2017.08.20 Chatman

Sosem voltam oda igazán a Hallmarkos filmekért, nem azért mert rosszak lennének, hanem mert egyszerűen néha túl egyszerűen láttatják a dolgokat. Ez a film is ugyan remek hangulatú, kedves történet, amit jól esik megnézni, de teljesen hiányérzetem van belőle.

2015.12.31 Kolci_23

Engem nagyon megérintett, egyszerűen nagyon szép volt az egész. Családi mozizáshoz igazán tökéletes és szerintem nagyon is tud mély mondandóval rendelkezni a film. Én csakis ajánlani tudom!