
Vélemények (22)
Egy megható és látványos amerikai animációs sci-fi film, amely az 1950-es évek hidegháborús hangulatú Amerikájában játszódik. A történet középpontjában Hogarth Hughes, egy magányos, találékony kisfiú áll, aki összebarátkozik egy rejtélyes, az űrből é... Több
"Én nem vagyok puska!” A ’90-es évek animációs fronton számos trendnek és újdonságnak az időszaka volt. Tanúi lehettünk egy Disney-reneszánsznak, a technológiai újításával a köztudatba szabályszerűen berobbant a Pixar, és egyre nagyobb teret hódított... Teljes kritika
Nem csupán egy nagy kedvencről van szó, rengeteg kellemes gyerekkori élményfűződik hozzá, így nehéz is lennet szubjektív vélemény írni. Nem is próbálkzom ezzel. Nem is tudom, hányszor néztük meg egy barátommal VHS-en még általános iskolás korunkban. ... Több
Itt külön az tetszett, hogy nem hajszoltak nagy célokat és elértek egy remek szintet. Egyszerű és mégis nagyszerű alkotás ez. Nagyon szerettem benne, hogy nem vitték túlzásba semmilyen téren a filmet. Szerethető volt az elejétől a végéig és nem laposodott el.
Érdekes rajzfilm. Nem éppen egy hercegnős éneklős darab és ez nagyon is tetszett benne. Néha a dalolászásból is sok tud lenni és felüdülés egy olyan rajzfilmre találni ahol csak aláfesztőzene van. Azt vettem észre hogy ez egy ellentéten alapuló film.... Több
Hasonló filmek
Nagyon kedves és aranyos mese. Közel áll a szívemhez. Tanmese a barátságról. Felnőttként is nagyon élvezhető. Érdekes és izgalmas volt látni, ahogy a robot karaktere még mai filmekben (Ready Player One) is felbukkan easter egg-ként. :)
Imádtam, a szó mind szó szerinti, mind átvitt értelmében egy szép mese, kár, hogy manapság már nagyon kevés ilyen minőségű rajzolt mese készül. Rendkívül hangulatos és élvezetes, jól átadja a kisvárosi Amerika feelinget és az akkori atomháború-paranoiát.
Ezidáig nem ismertem ezt az animációs filmet, nem tudom hogy mi adhatja ezt a jól eső hangulatot ami az egészet átfogja. Lehet hogy az hogy a kor amiben játszódik s ami mára divatos színtérré vált vagy az hogy az emberi elme mennyire csodálatos is va... Több
Klasszikus kis animációs film. Egyszeri nézésre elmegy, de semmi extra. Látványra nem igazán megfogó, de hozzá kell tenni hogy nem egy mai film. Sztorija nem rossz.
Nagyon klassz animációs mese, nem is értem, hogy miért nem ismerik többen. Szórakoztató, vicces, tanulságos és ami nem hátrány, hogy felnőtt is élvezi ha a gyerkőccel kell nézni :)
Nem is olyan rég láttam, mások ajánlására kezdtem el megnézni, de nem igazán ragadott meg ez a mese. Egy kisfiúról és egy behemot űrbéli robotról,.Aranyos történet, de ennyi. :(