A félelem íze

A félelem íze

Taste of Fear

Penny, a gyönyörű, kerekesszékhez kötött fiatal nő tíz év után, édesapja invitálására visszatér a családi birtokra, ám mostohaanyja már megérkezésekor közli vele, hogy a férfi elutazott, és nem tudja, mikor tér vissza. Mivel azonban Penny az első éjszakától kezdve többször is látni véli édesapja… Több

Rendező: Seth Holt
Író: Jimmy Sangster
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 1961.04.04.

2024.03.17 Interfectorem Sabnock

Egy hatásos pszichológiai thriller, ami ma is üt!

Többen a színészek közül azt nyilatkozták, hogy talán a Hammer kiadónál ez volt a legjobb film, amiben szerepeltek. És van ebben valami igazság, hiszen az alkotás nekem is nagyon bejött! Seth Holt egy jó kis mozit rittyentett össze, érdemi mondanival... Teljes kritika

A forgatás egésze a berkshire-i Bray Studiosban történt meg.Szerző: Interfectorem Sabnock

Christopher Lee szerint a legjobb Hammer Film produkció volt, amiben játszott!Szerző: Interfectorem Sabnock

Ann Todd színésznő nem élvezte a forgatást, sokszor be akarta fejezni idő előtt!Szerző: Interfectorem Sabnock

Az USA-ban 1961. augusztus 22-én adták le a mozik Scream of Fear címmel.Szerző: Interfectorem Sabnock

Az Egyesült Királyságban 82 perces játékidővel adták le a mozik, ez az USA-ban érdekes módon már csak 81 perces lett.Szerző: Interfectorem Sabnock