Rajzás

Sabnock Sanatory   2020. 08. 29.

Mivel a film nem egy mai darab,szerintem úgy kell nézni,hogy akkor máshogy "mentek a dolgok",semmi digitális technológia,kis trükkfelvételek,és rengeteg színészi játék kellett.Zseniális szereposztás,és egy jó alap sztori.Nem kell ennél több.

irongozu   2016. 04. 29.

Akkori szemmel nézve egyáltalán nem rossz film. A méhek is elég hitelesre sikerültek. Azt sem szabad elfelejteni, hogy nagyon komoly színészek adták a nevüket hozzá. Persze, nem is okoznak csalódást.

a-arnold   2017. 04. 09.

Nem tudom miért van ennyire leértékelve, szerintem nagyon jó film, végig lekötött, nem volt egyetlen unalmas perce sem. Nem egy véres horrora kell gondolni, inkább amolyan horror-katasztrófafilm szerűség. Aki egy jó kis izgalmas, érdekes, és nem kiszámítható filmre vágyik, az mindenképpen nézze!

tomtom   2016. 12. 13.

A műfaj egyik kiváló alkotása, nagy kedvencem. Főleg az egyik jelenet Henry Fondával.

Michael Caine elmondta egy interjú során, hogy a film forgatás során a méhek kis sárga foltokat hagytak a ruháján, azt hitte ez méz, ezért elkezdte enni, majd később kiderült, hogy az méh ürülék volt.