A Babadook

The Babadook

2015.06.05 Mr. Z

Hidegrázós horrorfilmnek indult. Igazából kiakasztó volt maga a gyerek az elején. Tetszett a felvezetés is aztán a végére nekem ellaposodott. Babadook nem volt túl félelmetes sem. Azonban a vége kritikán aluli. Hihetetlen, hogy lehet így lezárni egy azért egész jó horror filmet.

2015.06.19 ElfRider

Annak ellenére, hogy a rémet az egész film alatt nem mutatják mégis nagyon ijesztő. A hanghatásokkal, és a karakterek félelmével nagy feszültséget keltenek a nézőben.

2018.01.15 zsozsesz

Egyáltalán nem gagyi horror, mert nem is horror, hanem valami sokkal több. Mély benyomást tesz az emberre, inkább drámainak mondható, amely egy anya mély fájdalmát mutatja be, valami egészen más módon. Az író eszméletlen fantáziával rendelkezhet, hog... Több

2015.09.04 Quinlan

Megérte megnézni. Sokkal jobbak a színészek és magasan a legjobb történet, mint vártam. Pazar a látvány, akció dús a sztori. Nem kellett csalódjak, így pont olyan jó lett amilyennek kellett lennie egy kellemes filmnek.

2018.11.09 Ironsky666

Számomra fantasztikus élmény volt ez a film! Az anya gyermek kapcsolat végre egy új nézőpontból !! A rendező be merte mutatni az anyaság nevezzük úgy sötétebb oldalát ! Ahol az anya hiába szereti tiszta szívből gyermekét mégis a falra mászik tőle! V... Több

2015.02.13 ChrisAdam

Hidegrázós horrorfilm, nagyon jó atmoszférája van, komolyan paráztam már, pedig itt nem is természetfeletti dolgokról van szó, de mégis annyira szorongató, nyomasztó hangulata van, hogy csak néztem. Egyedi film, nagyszerű színészi játékkal, történettel. Szóval jár a keksz.

2018.03.02 Vivee01

Gyenge, unalmas. Ha valaki először kezd nézni horrort, annak lehet jó lesz, nekem ez inkább egy elbaltázott gyerekmese.

2018.03.31 Vrpp

Nem ez volt ebben a műfajban a legjobb filmélményem, de a gonosz ábrázolása nagyon tetszett. Nem volt véres, inkább a szereplők hirtelen megváltozása hozott feszültséget. egyébként nem találtam sehol hány éves a kisfiút játszó színész gyerkőc, pedig érdekelt volna, ilyesmit eljátszani nem egyszerű.

2018.12.21 Vanessza Csenke

Király