A ki***tt világ vége

The End Of The F***ing World

2021.04.05 Rea387147

A sorozat az elején nagyon unalmasan indult, viszont egész jól belerázódik a nézője a harmadik része felé. Mindkét évada nagyon beteg és érdekes, viszont szerintem egyrészt ezért is különleges ez a sorozat. Másrészről pedig azért, mivel az aláfestő z... Több

2019.08.18 Ms. Akárki

Furcsa témájú, de kifejezetten érdekes, beteg világkép, amelyet bemutat egy relatíve szerethető fiatal, pszichopata fiú szemén át a sorozat. Lázadó tinik egy nem sablonos történetben. Egyedi és izgalmas hangvételű sorozat. Gyorsan ki lehet pörgetni, mert piszkálja az ember fantáziáját, hogy mi fog történni.

2019.03.04 indingo

Nagyon érdekes sorozat. A témája eléggé beteg, de valahogy mégis kedvelhetőek a főszereplők. Remek és különleges zenék vannak benne.

2020.09.01 Bazzzsi

Sokszor érezhetjük, hogy bárcsak itt lenne a világvége. A főszereplő srác is ebben a cipőben jár. Semmi boldogsága az életben, mígnem feltűnik az éltében egy lány.

2020.08.28 Szilonka

A 2 évad nekem bejött. Van valami furcsa és megmagyarázhatatlan benne. Számomra elég szomorúan indult a történet a fiú gondolatai miatt, de utána derűsebb lett minden.

2020.07.13 harnas1207

A sorozat nagyon egyedi. Fura szereplők, fura cselekmények, és ezek a minimál játékidők igazán különlegessé teszik az egészet. Sajnos, ahogy ez lenni szokott, nagyobb volt a füstje, mint a lángja. A kezdeti részekben ellőnek pár polgárpukkasztó jelen... Több

2019.11.18 TomÁcs

Egy baj van ezzel a sorozattal, az hogy nagyon rövidek a részek. Egy nap alatt meg lehet nézni mindkét évadot. Ütős a története, bár elég letargikus.

2019.10.30 VvV

Nem egy egyszerű sorozat. Nincsenek túl tolva vagy elhúzva a részek. Rövid és tömör a mondanivaló.

2019.08.15 Lonka

Nem mindennapi sorozat. Sokaknál tuti kivágja a biztosítékot. A története hamar felkelti az ember figyelmét, és csak sodródik a lendülettel.

2019.03.20 Timcsi

Egy délután alatt bedarálható, izgalmas film, amely egyre jobb a részek előrehaladtával.

2019.04.15 petraszab

Ha ettől nem leszel depis, akkor semmitől sem. Tetszett a lázadó hangulata és a világfájdalma.

2021.03.20 moviemafia

Egy pszichopata története

Már azt hinné az ember, hogy nem tudnak újat mutatni ebben a középiskolás, tini témakörben... És akkor jön A ki***szott világ vége, ami egy olyan bizarr és sötét nézőpontból szemlélteti velünk az életet, amihez eddig hasonlót még nem igazán láthattunk a Netflixen. A két főszereplő egyre inkább kibontakozó kapcsolata és a fiú (James) folyamatos "átalakulása" pszichopatából szerelmes tinivé egy nagyon érdekes produkcióvá alakítja az amúgy gyengén induló történetet.

2018.03.31 Zsceeeka

Muszáj volt egy este alatt ledarálnom a sorozatot, mert annyira kíváncsivá tett. A főszereplő srác alakítása nagyon magával ragadó, igazán a lelke volt a sorozatnak (a lány inkább irritáló volt, dehát ez is volt a cél).

2020.10.27 Annuska

Úgy vágtam bele a sorozatba, hogy azt hittem, arról szól, hogy jön a világ vége. A fiú számára biztos. :) Egy ártatlannak induló történet, amiben aztán elfajulnak a dolgok.