A ki***tt világ vége (2017)

The End Of The F***ing World

Vélemények: A ki***tt világ vége (2017)

Bazzzsi   2020. 09. 01.

Sokszor érezhetjük, hogy bárcsak itt lenne a világvége. A főszereplő srác is ebben a cipőben jár. Semmi boldogsága az életben, mígnem feltűnik az éltében egy lány.

indingo   2019. 03. 04.

Nagyon érdekes sorozat. A témája eléggé beteg, de valahogy mégis kedvelhetőek a főszereplők. Remek és különleges zenék vannak benne.

Szilonka   2020. 08. 28.

A 2 évad nekem bejött. Van valami furcsa és megmagyarázhatatlan benne. Számomra elég szomorúan indult a történet a fiú gondolatai miatt, de utána derűsebb lett minden.

TomÁcs   2019. 11. 18.

Egy baj van ezzel a sorozattal, az hogy nagyon rövidek a részek. Egy nap alatt meg lehet nézni mindkét évadot. Ütős a története, bár elég letargikus.

VvV   2019. 10. 30.

Nem egy egyszerű sorozat. Nincsenek túl tolva vagy elhúzva a részek. Rövid és tömör a mondanivaló.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Furcsa témájú, de kifejezetten érdekes beteg világképű sorozat amelyet bemutat egy relatíve szerethető fiatal Pszichopata fiú szemén át. Lázadó tinik egy nem sablonos történetben. Egyedi és izgalmas hangvételű sorozat. Gyorsan ki lehet pörgetni, mert piszkálja az ember fantáziáját, hogy mi fog történni.

harnas1207   2020. 07. 13.

A sorozat nagyon egyedi. Fura szereplők, fura cselekmények és ezek a minimál játékidők igazán különlegessé teszik az egészet. Sajnos ahogy ez lenni szokott nagyobb volt a füstje mint a lángja. A kezdeti részekbe ellőnek pár polgárpukkasztó jelenetet,... több»

Lonka   2019. 08. 15.

Nem miden napi sorozat. Sokaknál tuti kivágja a biztosítékot. A története hamar felkelti az ember figyelmét és csak sodródik a lendülettel.

Timcsi   2019. 03. 20.

Egy délután alatt bedarálható izgalmas film, amely egyre jobb a részek előrehaladtával.

petraszab   2019. 04. 15.

Ha ettől nem leszel depis, akkor semmitől sem. tetszett a lázadó hangulata és a világfájdalma.

Zsceeeka   2018. 03. 31.

Muszáj volt egy este alatt ledarálnom a sorozatot, mert annyira kíváncsivá tett. A főszereplő srác alakítása nagyon magával ragadó, igazán a lelke volt a sorozatnak (a lány inkább irritáló volt, dehát ez is volt a cél).

iq.csabi   2020. 03. 16.

Nagyon beteg sorozat. Rövid részek vannak, de talán az is elég, mert nagyon tömény.

lauralaura   2019. 02. 10.

Pörgős, kreatív, lendületes sorozat volt. Kíváncsi leszek a 2. évadra.

darkangel1231   2019. 12. 01.

Élet írta sorozat

Hogy mi ez a sorozat? Maga az élet. Két problémás fiatal a mai világban, akik próbálják megtalálni a szerelmet egymásban, ami nehezen megy az elején, már, ha erőszakkal csinálják. Hirtelen kitalálják, hogy elmennek otthonról. Ők csak el szeretnének f... teljes kritika»

fjumer   2019. 11. 26.

még csak az első évadot láttam

de az kiba....ott jó lett !!!

Gecei   2019. 12. 01.

Még több ilyen sorozatot szeretnék látni!

Elsősorban a hangulat és a zenevilág fogott meg, egészen különleges volt. Még ha egyhúzóra nézi meg az ember mindkét évadot akkor sem lesz unalmas. A mondavalója is könnyen átjön. Tetszett nagyon, érdemes megnézni.

Nagy Tamas   2020. 04. 10.

Hát az első 2 epizód után nem gondoltam volna, hogy ez a sorozat is az egyik legjobb lesz amit valaha láttam.

kovi.viki00   2018. 07. 08.

Ahogy kijött én úgy már meg is néztem, és nem csalódtam benne, sőt imádtam. A kedvenceim között van. Ajánlom mindenkinek!