A ki***tt világ vége (2017)

The End Of The F***ing World

összes rész (8)

Annuska   2020. 10. 27.

Úgy vágtam bele a sorozatba, hogy azt hittem, arról szól, hogy jön a világ vége. A fiú számára biztos. :) Egy ártatlannak induló történet, amiben aztán elfajulnak a dolgok.

indingo   2019. 03. 04.

Nagyon érdekes sorozat. A témája eléggé beteg, de valahogy mégis kedvelhetőek a főszereplők. Remek és különleges zenék vannak benne.

Szilonka   2020. 08. 28.

A 2 évad nekem bejött. Van valami furcsa és megmagyarázhatatlan benne. Számomra elég szomorúan indult a történet a fiú gondolatai miatt, de utána derűsebb lett minden.

Bazzzsi   2020. 09. 01.

Sokszor érezhetjük, hogy bárcsak itt lenne a világvége. A főszereplő srác is ebben a cipőben jár. Semmi boldogsága az életben, mígnem feltűnik az éltében egy lány.

TomÁcs   2019. 11. 18.

Egy baj van ezzel a sorozattal, az hogy nagyon rövidek a részek. Egy nap alatt meg lehet nézni mindkét évadot. Ütős a története, bár elég letargikus.

VvV   2019. 10. 30.

Nem egy egyszerű sorozat. Nincsenek túl tolva vagy elhúzva a részek. Rövid és tömör a mondanivaló.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Furcsa témájú, de kifejezetten érdekes beteg világképű sorozat amelyet bemutat egy relatíve szerethető fiatal Pszichopata fiú szemén át. Lázadó tinik egy nem sablonos történetben. Egyedi és izgalmas hangvételű sorozat. Gyorsan ki lehet pörgetni, mert piszkálja az ember fantáziáját, hogy mi fog történni.

Steve Oram
Wunmi Mosaku