A ki***tt világ vége (2017)

The End Of The F***ing World

indingo   2019. 03. 04.

Nagyon érdekes sorozat. A témája eléggé beteg, de valahogy mégis kedvelhetőek a főszereplők. Remek és különleges zenék vannak benne.

TomÁcs   2019. 11. 18.

Egy baj van ezzel a sorozattal, az hogy nagyon rövidek a részek. Egy nap alatt meg lehet nézni mindkét évadot. Ütős a története, bár elég letargikus.

VvV   2019. 10. 30.

Nem egy egyszerű sorozat. Nincsenek túl tolva vagy elhúzva a részek. Rövid és tömör a mondanivaló.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Furcsa témájú, de kifejezetten érdekes beteg világképű sorozat amelyet bemutat egy relatíve szerethető fiatal Pszichopata fiú szemén át. Lázadó tinik egy nem sablonos történetben. Egyedi és izgalmas hangvételű sorozat. Gyorsan ki lehet pörgetni, mert piszkálja az ember fantáziáját, hogy mi fog történni.

Lonka   2019. 08. 15.

Nem miden napi sorozat. Sokaknál tuti kivágja a biztosítékot. A története hamar felkelti az ember figyelmét és csak sodródik a lendülettel.

Steve Oram
Wunmi Mosaku