The End Of The F***ing World (2017)

The End Of The F***ing World

indingo   2019. 03. 04.

Nagyon érdekes sorozat. A témája eléggé beteg, de valahogy mégis kedvelhetőek a főszereplők. Remek és különleges zenék vannak benne.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Furcsa témájú, de kifejezetten érdekes beteg világképű sorozat amelyet bemutat egy relatíve szerethető fiatal Pszichopata fiú szemén át. Lázadó tinik egy nem sablonos történetben. Egyedi és izgalmas hangvételű sorozat. Gyorsan ki lehet pörgetni, mert piszkálja az ember fantáziáját, hogy mi fog történni.

Lonka   2019. 08. 15.

Nem miden napi sorozat. Sokaknál tuti kivágja a biztosítékot. A története hamar felkelti az ember figyelmét és csak sodródik a lendülettel.

Timcsi   2019. 03. 20.

Egy délután alatt bedarálható izgalmas film, amely egyre jobb a részek előrehaladtával.

Zsceeeka   2018. 03. 31.

Muszáj volt egy este alatt ledarálnom a sorozatot, mert annyira kíváncsivá tett. A főszereplő srác alakítása nagyon magával ragadó, igazán a lelke volt a sorozatnak (a lány inkább irritáló volt, dehát ez is volt a cél).

Steve Oram
Wunmi Mosaku