Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

A ki***tt világ vége (2017)

The End Of The F***ing World

Steve Oram
Wunmi Mosaku
Alex Lawther

Nagy Tamas   2020. 04. 10.

Hát az első 2 epizód után nem gondoltam volna, hogy ez a sorozat is az egyik legjobb lesz amit valaha láttam.

indingo   2019. 03. 04.

Nagyon érdekes sorozat. A témája eléggé beteg, de valahogy mégis kedvelhetőek a főszereplők. Remek és különleges zenék vannak benne.

TomÁcs   2019. 11. 18.

Egy baj van ezzel a sorozattal, az hogy nagyon rövidek a részek. Egy nap alatt meg lehet nézni mindkét évadot. Ütős a története, bár elég letargikus.

VvV   2019. 10. 30.

Nem egy egyszerű sorozat. Nincsenek túl tolva vagy elhúzva a részek. Rövid és tömör a mondanivaló.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Furcsa témájú, de kifejezetten érdekes beteg világképű sorozat amelyet bemutat egy relatíve szerethető fiatal Pszichopata fiú szemén át. Lázadó tinik egy nem sablonos történetben. Egyedi és izgalmas hangvételű sorozat. Gyorsan ki lehet pörgetni, mert piszkálja az ember fantáziáját, hogy mi fog történni.