A ki***tt világ vége

2. évad (2019) - 8 epizód

Steve Oram
Wunmi Mosaku
Alex Lawther

A tizenhét éves James alighanem egy pszichopata, aki Alyssaval, az új lánnyal remek párost alkot a suliban. Rövidesen útrakelnek, hogy megkeressék a lány valódi apját.

(csd)

Forgatókönyvíró: Charlie Covell, Chuck Forsman
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2017.10.24. | Netflix (2019.08.08.)

2021.04.05 Rea387147

A sorozat az elején nagyon unalmasan indult, viszont egész jól belerázódik a nézője a harmadik része felé. Mindkét évada nagyon beteg és érdekes, viszont szerintem egyrészt ezért is különleges ez a sorozat. Másrészről pedig azért, mivel az aláfestő z... Több

2019.08.18 Ms. Akárki

Furcsa témájú, de kifejezetten érdekes, beteg világkép, amelyet bemutat egy relatíve szerethető fiatal, pszichopata fiú szemén át a sorozat. Lázadó tinik egy nem sablonos történetben. Egyedi és izgalmas hangvételű sorozat. Gyorsan ki lehet pörgetni, mert piszkálja az ember fantáziáját, hogy mi fog történni.

2019.03.04 indingo

Nagyon érdekes sorozat. A témája eléggé beteg, de valahogy mégis kedvelhetőek a főszereplők. Remek és különleges zenék vannak benne.

2020.09.01 Bazzzsi

Sokszor érezhetjük, hogy bárcsak itt lenne a világvége. A főszereplő srác is ebben a cipőben jár. Semmi boldogsága az életben, mígnem feltűnik az éltében egy lány.

2020.08.28 Szilonka

A 2 évad nekem bejött. Van valami furcsa és megmagyarázhatatlan benne. Számomra elég szomorúan indult a történet a fiú gondolatai miatt, de utána derűsebb lett minden.

(2021. 01. 27.)
Pályakezdő tinigengszterek
2020 első felében mutatták be az Ez így nem OK című sorozatot a Netflixen, amely egy különc tinédzser szupererejével és a tinik hétköznapi problémáival folytatott küzdelmeit mutatta be. A sorozat minden erénye ellenére sajnos nem sikerült elég ütősre, sőt brit párdarabjához, A ki***tt világ végéhez képest kifejezetten bátortalan és erőtlen. Úgyhogy... Több