Utóhatás

The Fallout

2022.12.16 Ildikó Bacskai

Utóhatás (2021)

A filmet közepesnek mondanám, mert bár gyönyörűen kibontja a trauma feldolgozásának folyamatát, profin ábrázolja a jellem csorbulását és küzdelmét, de végig hiányérzetet hagy a nézőben. A színészek szépen hozzák a karakterek küzdelmét, ám mivel a film eleje borzasztóan össze van csapva, és lényegében nem derülnek ki a traumaélmény részletei, nem éljük át azt a szereplőkkel, így valójában csak egy megfogalmazhatatlan agonizálást nézünk végig. Nagy rendezői melléfogás.

2021.07.22 M4T

Azok, akik ezt a filmet készítették, igazán büszkék lehetnek a munkájukra. Ez egy gyönyörűen forgatott, jól játszott, jó tempójú film. Remek filmzene, remek színészi játék, hatékony történetmesélés. Egyetlen hibája sincs.

2022.01.29 Berci

Nagyon erős film, de nem egy könnyű darab abból a szempontból, hogy bizony érzelmileg is van hatása. Engem abszolút letaglózott, jár rá az 5 csillag, ez nem is lehet kérdés.

2021.12.25 Szate88

Jó forgatókönyv, nagyon jól sikerült párbeszédek, és néhány idegesítően hosszú statikus beállítás, egy jó adag könnyed komédiával. Jenna Ortega, Maddie Ziegler és különösen Lumi Pollack hihetetlenül jó volt.

2022.03.12 BÉLA

Gyenge egy eresztés

Az egész izgalom a film elején 20 mp, amíg tart a lövöldözés. Aztán megy a lelkizés, unalmas.