Utóhatás (2021)

John Ortiz
Julie Bowen
Shailene Woodley
Jenna Ortega

Ildikó Bacskai   2022. 12. 16.

Utóhatás (2021)

A filmet közepesnek mondanám, mert bár gyönyörűen kibontja a trauma feldolgozásának folyamatát, profin ábrázolja a jellem csorbulását és küzdelmét, de végig hiányérzetet hagy a nézőben. A színészek szépen hozzák a karakterek küzdelmét, ám mivel a film eleje borzasztóan össze van csapva, és lényegében nem derülnek ki a traumaélmény részletei, nem éljük át azt a szereplőkkel, így valójában csak egy megfogalmazhatatlan agonizálást nézünk végig. Nagy rendezői melléfogás.

M4T   2021. 07. 22.

Azok, akik ezt a filmet készítették, igazán büszkék lehetnek a munkájukra. Ez egy gyönyörűen forgatott, jól játszott, jó tempójú film. Remek filmzene, remek színészi játék, hatékony történetmesélés. Egyetlen hibája sincs.

Berci   2022. 01. 29.

Nagyon erős film, de nem egy könnyű darab abból a szempontból, hogy bizony érzelmileg is van hatása. Engem abszolút letaglózott, jár rá az 5 csillag, ez nem is lehet kérdés.

Szate88   2021. 12. 25.

Jó forgatókönyv, nagyon jól sikerült párbeszédek, és néhány idegesítően hosszú statikus beállítás, egy jó adag könnyed komédiával. Jenna Ortega, Maddie Ziegler és különösen Lumi Pollack hihetetlenül jó volt.

BÉLA   2022. 03. 12.

Gyenge egy eresztés

Az egész izgalom a film elején 20 mp, amíg tart a lövöldözés. Aztán megy a lelkizés, unalmas.

Ez Megan Park rendezői debütálása.