Dínó tesó

The Good Dinosaur

2018.02.11 zsani

Nagyon szép kis mese. Van benne egy kis horrorra hasonlító rész, de még az oroszlánkirályba is volt amihez hasonlítják és szerintem azt is látta minden gyerek, még a mai kicsik is, de aztán ennek is igazán szép és megható a vége.

2016.05.21 Vadgazda

Szeretem alapjáraton a rajzfilmeket, és teljesen letaglódott az első 15 másodperc milyen gyönyörűen meganimált az egész környezet, szinte azt hihetné az ember hogy valóság. Aztán jöttek a karakterek és a történet ami viszont teljesen lesújtott. Főleg... Több

2016.04.29 Bogi

Hát ahhoz képest hogy hogy bepromózták és felkeltették az érdeklődését az embereknek, ez a mese katasztrófa volt. Egyszerűen nincs semmi értelme, a látványony animáción kívül persze, meg a filmzenén. Nincs egyszerűen története. Eltűnik a kisdínó és h... Több

2016.08.12 tvmérnök

Látszik , hogy a mai mesék már nem az igaziak. Az elején még tetszett is . Aranyos volt ahogy a dínók a földet művelték. De valahogy nem tudtam azonosulni a mesével. Sajna nem jön át és kissé unalmas is a történet mert kiszámítható még a gyerekeknek is.

2016.05.21 Gecko

Szöryű.Múlt héten néztük barátommal el is aludt rajta. Bár az első 2 perc úgy ahogy jó volt ,mégsem vagyok elégedett vele. Olyan szép környezetbe jobb dínókat is lehetett volna rajozli,a történet meg kiszámítható és lapos volt. Pénzt nem ér.

2016.04.30 angel001

Felnőttek ne várjanak sokat tőle.Igazi ovis mese, az fantázia világukba ez tökéletesen beleillik, élvezni fogják a kis dino kalandjait.A látványvilág igen szépre sikerült, és a zenéje sem rossz.Több szó nem igen érdemel.

2016.04.11 BallEr

Eme filmet szerencsére csak szeretni tudtam. Nagyon jó hangvételű film és egy percig se érzi úgy az ember, hogy süllyedne a hangulat. A párbeszédek frappánsak és pezsdítőek. Bármikor újranézném.

2016.04.26 ukla

Az eleje egész érdekes és szórakoztató de sajnos egy idő után már kicsit unalmas a mese.Valahogy többet vártam ettöl a mesétől.A látványvilág nagyon szépen van összerakva.A karakterek egy kicsit jellemtelenek és egyhangúak.A történetbe pedig lenne fantázia és tényleg eredeti.Igazából egyszer megnézhető alkotás.

2016.05.11 Kellangy

Kisfiam nagyon szereti, kedves családi mese, felnőtteknek is ajánlom. Nehéz volt az emberi "lény" szerepét elmagyarázni a kisfiamnak, nem nagyon értette, hogy ez most mi, ember, vagy állat, de ezen túllépve a történet aranyos, jó az üzenete a barátságról. Szép a látványa, aranyosak a figurák.

2016.03.24 Kiccsi7

Jó volt, tetszett, aranyos. Szerencsére az animációs filmek egyre jobbak napjainkban, így már néha előbb megnézzük mint bármilyen filmet. Szerethető mese :)

2015.12.08 Zsu99

Ötletes és érdekes sztorira épülő látványos animációs film ami az egész családnak nagy élményt nyújthat. Aranyos film igényesen kidolgozott karakterekkel.

2016.06.12 klaudia4469

Nekem kimondottan tetszett, megnéztem egypárszor, pedig nem vagyok már gyerek. Ami nem tetszett, az az, hogy túl valósághű a természet, viszont a dinok nagyon meseszerűek. Egyikkel sincs baj, csak vagy legyen az egész meseszerü, vagy legyen valósághű... Több

2016.01.03 tomaraya

Nagyon tetszett, remek kis film. Ez az a típusú rajzfilm, amit a gyermekeimnek is bátran indítok majd el. Mindenki számára érthető történet, üzenet. Megható, és sokszor vicces.

2015.12.31 Freenet

Na ez az a film, amit bátran ajánlok kicsinek és nagynak egyaránt. Baromi szórakoztató, mégis megható, és egy pillanatig sem unalmas :) Nézzétek meg, megéri!