Dínó tesó

The Good Dinosaur

Movieaddicts.hu
2015/12/02

Ugye mi jóbarátok vagyunk?
Ha a Dínó Tesó nem egy Pixar mese lenne, akkor egy teljesen vállalható, csupa szív iparos munkaként nagyobb létjogosultsággal bírna a jelenlegi animációs dömpingben, de mivel nem erről van szó, így betudható csalódásnak. A kicsik mondjuk még így is imádni fogják. Több

Revizoronline.com

A kaptafáról
A Dínó tesó régi westernekre kacsintgat és animációs utat tör – bár ne tenné. A Pixar első Disney-filmje szívfacsaró moziélmény, de lehetne jobb és eredetibb. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Hetediksor.hu

A kipusztíthatatlan
A legújabb Pixar mozi a dínóhullámot lovagolja meg. Miután a kihalásukat elnapolják, egy kis valamilyenszaurusz és egy embergyerek örökre szóló barátságot kötnek, pedig az egész nem indul valami túl jól. Kedves, aranyos, látványos, de a Pixar tud ennél többet is. Több

Vox.hu

Értékelés: 7.5/10
A Pixar aktuális produkciója remekül példázza, hogy még náluk is akadnak veszélyes kreatív hullámvölgyek. De nem dőlt rájuk az őslénypark! Több

Filmtrailer.hu
2015/12/04

Az ember kutyának való
A Pixar nagy örömünkre ebben az évben rendhagyó módon két animációs filmmel is megörvendeztetett minket, de sajnos a Dínó tesó csak vizualitásában képes lenyűgözni a nézőt. A nagy visszatérés után a gyerekek és felnőttek számára egyaránt felejthető mesét kreált John Lasseter csapata.

Smoking Barrels
2015/12/07

Értékelés: 7.5/10
Ha utánaolvas az ember, hogy milyen körülményes és nehézkes volt a film létrejötte, akkor szinte kisebb csoda, hogy nemcsak egy koherens és nézhető végeredményt kaptunk, de olyan filmet, ami bizonyos szinte hű tudott maradni ahhoz a szellemiséghez, amit a kis lámpás cég képvisel. Több

Filmtekercs.hu
2015/12/27

Értékelés: 0.5/10
Mit tanítasz a gyereknek?
A várva várt 16. egészestés Pixar animáció, a Dínó tesó megdöbbentően erőszakos film lett, amit a legjobb szívvel is csak CGI specialistáknak tudnék ajánlani: a lenyűgöző látványhoz ugyanis igencsak megkérdőjelezhető üzenet társul. Több

24.hu
2016/01/06

Középszerű és nem épp gyerekbarát a Pixar új filmje
A Dínó tesó elképesztő technikai bravúr, de akármilyen szép a látvány, bugyuta sablonosságával meg sem közelíti a Pixartól megszokott színvonalat. Több

cinestar.hu
2016/01/07

A Dínó Tesó legnagyobb hibája a kreativitás és a Pixarra jellemző merészség hiánya, ugyanakkor messze tartalmasabb és hasznosabb a kisebbek lelki fejlődését nézve, mint az idei kasszarobbantó Minyonok, viszont ötletességben a szív és a lélek mellett messze elmarad az Agymanóktól.

Hessteg.com
2016/04/24

Értékelés: 6.7/10
Sajnos a gyerekeknek túlságosan felnőttes, a felnőtteknek túlságosan gyerekes. Fogyasztható, de a megszokott Pixar minőséghez képest több szempontból is hatalmas csalódás. 6,7/10
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!