A legnagyobb showman

The Greatest Showman

MovieAddict
2017/12/20

A legnagyobb showman minden erénye ellenére nagyon megosztó lesz mind a kritikusok, mind pedig a nézők körében, mivel egyszerre klasszikus és modern, vidám és szomorú, szívmelengető és szívfacsaró, profi és egy kicsit suta. Számomra természetesen nem kérdés, hogy ez az idei év egyik legjobb filmje, és az utóbbi évek egyik legjobb musicalje, ami bebizonyítja, hogy igenis van létjogosultsága ennek a műfajnak a nagyvásznon. Több

Vox.hu
2017/12/28

Értékelés: 5.5/10
Egy ekkora showmantől ennél azért látványosabb és szórakoztatóbb show-t vártunk volna. Több

Smoking Barrels
2017/12/30

Értékelés: 9.5/10
Mindenkinek ajánlom, hogy üljön be a moziba és hagyja magát elvarázsolni, mert olyan alkotással van dolgunk, ami a semmiből építkezve emelkedik a nagy musicalek közé. Több

Revizoronline.com
2018/02/28

Show, az van
Az eredeti, vagyis kifejezetten a filmszínháznak írt musical olyan ritka, mint amennyire biztosak lehetünk benne, hogy az éneklő Hugh Jackmannel a porondon nem túl nehéz valamiféle világszámot bemutatni. Több

Art7.hu
2018/03/29

A cirkusz maga a csoda, és Phineas Taylor Barnum, a legendás Barnum cirkusz alapítója kétségtelenül csodatévőnek született. Több

socfest
2018/04/23

Értékelés: 8.5/10
Musical, életrajz és egy műfaj megszületése. Ez mind benne van A legnagyobb showman című filmben. (Petik Tibor) Több

jerrycomovie
2018/11/23

"Azért elég szemellenzős lennék, ha nem ismerném fel Jenny Bicks ötletében a klisés megoldásokat. Sőt, továbbmegyek: Jenny Bicks és Bill Condon forgatókönyve roppant kevés eredetiséget hordoz magában. Amik a film során tényleg csodaszép pillanatok, azokat is inkább Gracey és a látványtervezők vizualitásához kötném, nem az írókhoz. Mert a film váza, amelyre felhúzták a száz percet - ami sajnálatos módon nekem elég gyorsan elrepült, pedig néztem volna még - unásig ismert panelekből építkezett." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!