Paganini - Az ördög hegedűse

Hakker   2018. 09. 25.

Igényesen elkészített film. A fiatalkorára több részletet szentelem volna. Magával ragadó volt a zene kitisztult hatása. Szerintem egyszer mindenképp érdemes megnézni.

philboy   2016. 08. 13.

A történet nem igazán nyűgözött le, de a zene egészen fansztasztikus volt. Mindenképp érdekes filmélmény, még akkor is, ha nem túl maradandó.

tamas84   2015. 07. 26.

Kár gyenge lábakon álló szkriptért, pedig az volt az érzésem, hogy más kezekben, más íróval ez egy tök jó film is lehetett volna. Hát nem lett az, de a zenét én is csak dícsérni tudom.

kounicakhaha   2015. 01. 07.

Kétségtelen, hogy van a filmnek egy sajátos atmoszférája, de őszintén szólva egy kicsit többre számítottam. A történetvezetés és a párbeszédek nem igazán ütöttek nálam, de nem állíthatom, hogy unatkoztam volna. Közepes film, a jobbik fajtából.

Jared Harris
Veronica Ferres