Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A legnagyobb showman

(The Greatest Showman)

indingo  2017. 12. 28.

Ezerszer jobb, mint a LaLaLand. A dalok sokkal fülbemászóbbak és az énekhangok is erőteljesebbek. A történet is látványosabb és ráadásul mondanivalója is van.

Shelby07  2018. 01. 06.

Csodálatos látványvilág, magával ragadó történet és a zenék annyira fülbemászóak, hogy az ember legszívesebben folyamatosan hallgatná azokat. Nagyszerű volt a film, és megmerem kockáztatni, hogy a legjobb musical film amit eddig láttam!

Berto49  2017. 12. 28.

Az ajándékba kapott mozijegy utalványt váltottam be erre a filmre, KÖSZÖNÖM! A musical műfajában zseniális. A zene, a dalok, a koreográfia és a látvány pazar. Érdekes módon a dalszerzők azonosak a Kaliforniai álom alkotóival, név szerint Benj Pasek és Justin Paul és mégis teljesen más a zenéjük, dalaik hangulata, stílusa. Érdemes lesz megjelenés után megszerezni a teljes soundtrack lemezét.. Phineas Taylor Barnum (1810-1891) egy igazi self made man volt, aki ráérzett a tömegek izlésére, nem hökkent vissza az elutasító kritikáktól. Sokat segített a továbbiakban társulatának a bemutatkozása Viktória királynő udvarában. Volt ereje az újrakezdéshez is. Magáról a film történetéről szólva el kell ismerni, hogy a valóságos események megszépítve, kissé giccses sziruppal leöntve kerültek a nézők elé Ugyanakkor ezt egy zenés, táncos produkciónak felróni badarság, mert a lényeg a muzsika és a tánc, ez a két tényező pedig first class! A film élvezetéhez nagyban járul hozzá Hugh Jackman fantasztikus tehetsége. Az ilyen filmekben mutathatja meg, hogy a mai időkben a zenés-táncos műfaj egyedülálló képviselője. Egy régebbi Oscar-díj átadáson ő volt a házigazda, azóta a legnagyobbak között tartom számon. Ottani alakítása is fantasztikus volt. Zac Efron, új oldalával mutatkozott be, az éneklésben méltó társként csatlakozott hozzá. Michelle Williams számára sajnos nem sok lehetőség adódott, ha rosszindulatú lennék csak szép biodíszletként szerepelt, de erről nem ő tehet, mert ez a forgatókönyv hiányossága. Az élmény erősségét mutatja, hogy legszívesebben maradtam volna a következő előadáson is.

Szilonka  2018. 01. 04.

Igazi felüdülés volt a film. Kicsit féltem tőle, mert az ilyen filmekben a dalok sokszor elég unalmasak és legtöbbször a történet rovására megy. Itt nem volt ilyen érzésem. 3-4 egészen fülbemászó dalt is sikerült összehozniuk és ami még fontosabb, hogy el is tudták énekelni a nótákat. A történet felépítése tetszett. Egy kis gyerekkor, majd a felnőttkor nehézségei. Látványban kiváló és még az elfogadáson túl számos gondolatiság is helyet kapott benne. Érdemes utánaolvasni az eredeti szereplőknek!

Greeta  2017. 12. 30.

Érdekes és látványos igaz történetet mutat be a film, ami helyenként biztos ki lett színezve, de nekem bejött. Voltak benne kellemes átkötések és képi megoldások.

Popcorn Project - A legnagyobb showman
A legnagyobb showman minden erénye ellenére nagyon megosztó lesz mind a kritikusok, mind pedig a nézők körében, mivel egyszerre klasszikus és modern, vidám és szomorú, szívmelengető és szívfacsaró, profi és egy kicsit suta. Számomra természetesen nem kérdés, hogy ez az idei év egyik legjobb filmje, és az utóbbi évek egyik legjobb musicalje, ami bebizonyítja, hogy igenis van létjogosultsága ennek a műfajnak a nagyvásznon. 10/10

Vox.hu - A legnagyobb showman
Egy ekkora showmantől ennél azért látványosabb és szórakoztatóbb show-t vártunk volna. 55/100

Smoking Barrels: A legnagyobb showman
Mindenkinek ajánlom, hogy üljön be a moziba és hagyja magát elvarázsolni, mert olyan alkotással van dolgunk, ami a semmiből építkezve emelkedik a nagy musicalek közé.

9,5/10

Hugh Jackman fiatal alakja, P.T. Barnum, a filmben elkapják amikor kenyeret lop, hogy tudjon enni. Hugh Jackman karakterét a Nyomorulatban, Jean Valjean-t bebörtönözték, hogy ellopott egy kenyeret, hogy nővére gyermekeinek tudjon enni adni.

(diumiu)

A való életben P.T. Barnum és Tom Thumb találkozott Victoria királynővel, de a többi Barnum előadója nem.

(diumiu)

A legnagyobb showman (2017) Michael Gracey rendezői debütálása. Előtte húsz évet töltött animátorként, digitális komponensként és vizuális hatásfelügyelőként.