Fiam nélkül soha

A Family Man

A filmet 2016. szeptember 14-én a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon is bemutatták. A vörös szőnyeges premieren Gerard Butler elmondta, hogy annyira élvezte a forgatást, hogy szívesen visszaköltözne Torontóba. Szerző: hp

Gerard Butler nem csak főszereplője, de producere is a filmnek. Szerző: hp

Alfred Molina és Willem Dafoe második közös filmje a Csodálatos Pókember 2 után. Szerző: hp

A film forgatókönyvét Bill Dubuque írta. A szkript ekkor, 2012 novemberében a The Headhunter's Calling címet viselte. Az eredeti tervek szerint, 2017. januárjáig ezzel a címmel került volna a mozikba a film, azonban februárban a forgalmazó, a Voltage Pictures átkeresztelte a produkciót, így az "A Family Man" címmel debütált a vásznon a nagyközönség előtt. Szerző: hp

Bár mindketten hosszú pályafutásra tekinthetnek vissza, az A Family Man Gerard Butler és Willem Dafoe első közös filmje. Szerző: hp

A filmet a 2016-os Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon is bemutatták. Szerző: hp

Ez a film Mark Williams rendezői bemutatkozása. Szerző: hp

A film forgatása 2015. december 13-án kezdődött meg Chicagóban és december 18-án ért véget. Szerző: hp

A filmet negatívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon mindössze 20 százalékon áll. Szerző: hp