philboy   2018. 07. 15.

Eléggé klasszikus ötlet, ami általában be szokott válni, hiszen annyira emberi történet, hogy nagyon elgondolkodtató tud lenni. Mindez remek színészekkel van még jobban feldobva, de nekem az volt az érzésem, hogy az alkotók túlságosan is el akarták nyerni a szimpátiámat. Jó film lett, de nagyon mesterkélt.

Alison Brie

A filmet 2016. szeptember 14-én a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon is bemutatták. A vörös szőnyeges premieren Gerard Butler elmondta, hogy annyira élvezte a forgatást, hogy szívesen visszaköltözne Torontóba.

Gerard Butler nem csak főszereplője, de producere is a filmnek.

Alfred Molina és Willem Dafoe második közös filmje a Csodálatos Pókember 2 után.

A film forgatókönyvét Bill Dubuque írta. A szkript ekkor, 2012 novemberében a The Headhunter's Calling címet viselte. Az eredeti tervek szerint, 2017. januárjáig ezzel a címmel került volna a mozikba a film, azonban februárban a forgalmazó, a Voltage Pictures átkeresztelte a produkciót, így az "A Family Man" címmel debütált a vásznon a nagyközönség előtt.

Bár mindketten hosszú pályafutásra tekinthetnek vissza, az A Family Man Gerard Butler és Willem Dafoe első közös filmje.

A filmet a 2016-os Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon is bemutatták.

Ez a film Mark Williams rendezői bemutatkozása.

A film forgatása 2015. december 13-án kezdődött meg Chicagóban és december 18-án ért véget.

A filmet negatívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon mindössze 20 százalékon áll.