Jeges pokol

The Ice Road

2021.07.09 Sebes Gábor

Átlagos

A szokásos akciós, csupa jó és rossz emberrel. Láttam már jobbat is, rosszabbat is.

2021.11.22 Borsossy

Amatőr

Van 2-3 jelenet, pillanat, szép tájkép vagy mozzanat is akár, ami miatt érdemes megnézni. A maradék másfél óra fájdalmasan amatőr... elvesztegetett idő volt az életemből.

2021.12.22 petraszab

Látványos és akciódús film, ahol egy percig sem unatkozik a néző. Kicsit csalódott vagyok, hogy Liam csak pár bányász életét menti meg, és nem az egész világét.

2021.07.28 Szilárd-Leo

Szerintem jó

Egy olyan filmet mutathatok be, amit még így dolgoztak fel. A színészgárda zseniális választás volt, a film története pedig a hideg valóság. Jól összekombinált film lett. Az életért ment harc a végsőkig, az biztosan. Na, a filmről írjunk bővebben! Úgy kezdődik, hogy a bányászcsapat bennreked a bányában, és másképpen nem lehet kiszabadítani, mint hogy egy fúróberendezést hoznak hozzájuk. De csak úgy lehet elvinni a fúróberendezést, hogy 3 kamionnal 30 óra alatt kell megtenni a jeges úton, ahol életveszélyes megállni. De minden balul sül el... Tovább nem árulom el, nézzétek meg! De hozzátéve happy end lesz. Összességében jó film, 8,1.

2023.03.31 József-Lendvai

Ez egy hatalmas mesefilm, semmi realitással. Értem én, hogy túlozni kell a hatás miatt, de a hülyeségnek is vannak határai.

2021.11.28 freeman

Király film.

2021.08.17 bronxi

Szuper

Először is a film nekem nagyon tetszett. Nagyon jól össze lett állítva az elejétől a végéig. Kiemelném, hogy egy nagy fordulat következik be a film közepén. Jó színészeket választottak ehhez a filmhez. Összességében nagyon meg vagyok elégedve. Ajánlom mindenkinek.