Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

The Ice Road

Laurence Fishburne
Amber Midthunder
Liam Neeson

Szilárd-Leo   2021. 07. 28.

Szerintem jó

Egy olyan filmet mutathatok be, amit még így dolgoztak fel. A színészgárda zseniális választás volt, a film története pedig a hideg valóság. Jól összekombinált film lett. Az életért ment harc a végsőkig, az biztosan. Na, a filmről írjunk bővebben! Úgy kezdődik, hogy a bányászcsapat bennreked a bányában, és másképpen nem lehet kiszabadítani, mint hogy egy fúróberendezést hoznak hozzájuk. De csak úgy lehet elvinni a fúróberendezést, hogy 3 kamionnal 30 óra alatt kell megtenni a jeges úton, ahol életveszélyes megállni. De minden balul sül el... Tovább nem árulom el, nézzétek meg! De hozzátéve happy end lesz. Összességében jó film, 8,1.

Sebes Gábor   2021. 07. 09.

Átlagos

A szokásos akciós, csupa jó és rossz emberrel. Láttam már jobbat is, rosszabbat is.

Tussocky   2021. 07. 13.

Igen, tipikus recept alapján készült akció-kaland, de ez a film ennyit is vállalt, nem többet, és ezt jól hozta. Ugyanakkor nekem újat mutatott ezzel a "kamionok a jégen" felállással. Volt tétje, volt kaland, de nemcsak a jéggel és a természeti eleme... több»

A film összbevétele 2 041 034 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 13 233 255 forintot termelt. A hazai mozik összesen 15 145 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jonathan Hensleigh 10 év után rendezett újra filmet, korábbi filmje A nem írnek való vidék, amely 2011-ben jelent meg.

(csd)

Amber Midthunder és Liam Neeson korábban Az oltalmazó című filmen dolgoztak együtt.

(csd)

A forgatás Île-des-Chênes és Gimli, Manitoba helyszínein zajlott.

(csd)

Hóvihar, lavina, hómotoron támadó intrikusok, leszakadni készülő híd, patkánytámadás – ami katasztrófa az út során bekövetkezhet, az be is következik. Az egymást követő nehézségek azonban egyre unalmasabbá és kiszámíthatóbbá teszik a filmet, amely különösen a szebb napokat látott Liam Neeson miatt olyan lelombozó élmény. több»

Kamionos filmek régóta vannak, és bizonyosan még lesznek a jövőben is. Az extrém teherszállítás alapvetően jó sztorikat tartogat magában, és könnyedén látványos, izgalmas filmet írhatunk köré – ezúttal ez mégsem jött össze maradéktalanul. több»