NA

The Man from Earth: Holocene (2017)

The Man from Earth: Holocene

Kyuuseishu   2018. 10. 17.

Sajnos a nyomába sem ér az első rész elsöprő erejű témafelvetéseinek és megvitatásának bemutatásához, ez a film egész egyszerűen átgondolatlan, elnyújtott és totálisan érdemtelen az előzőhöz viszonyítva, nem feszeget semmiféle elvi kérdést, csak rossz szájízzel magára hagyja az embert. El is aludtam rajta.

David Lee Smith

Nyilván nem volt könnyű egy ilyen kaliberű filmhez folytatást írni, de ezek után úgy vélem, talán jobban jártunk volna, ha el sem készül egy ilyesféle közepes sequel. Persze, ha nektek tetszett, a film weboldalán lehet adakozni a készítőknek, illetve reménykedni, hogy a betervezett következő epizód ennél csak élvezetesebb lesz! több»