A menü

The Menu

2023.07.24 Sandor

Ralph Fiennes jutalomjátéka

Ebben a filmkonyhában tényleg ő a Séf! De Anya Taylor-Joy és Nicholas Hoult is nagyot alakít. Jól adagolt feszültség, nem váratlan, de mégis csattanós befejezés. Igazán élveztem.

2023.09.18 ThaliaLovecraft

Ezt jól kifőzték

A filmet horror vígjátékként tüntették fel, de ennek ellenére kevés horror elemet és humort tartalmazott, bár így is élvezhető volt. A feszültséget fokozatosan építi fel, fenntartva az érdeklődést. A színészek munkája dicséretre méltó. Elgondolkodtató, művészi alkotás, mely egyben társadalmi kritika is.

2023.01.07 barics01

Egy igazi kuriózum volt ez a film. Egy kevés fekete humor, egy kevés társadalomkritika, kiváló alakításokkal tálalva. Külön kiemelném Ralph Fiennes alakítását. Zseniális volt. Persze Anya Taylor-Joy is jól hozta a karaktert. Röviden összefoglalva: ajánlott kategória.

2023.04.30 bolykigyuri

Nagyon bejött, tuti megnézzük még párszor!

2022.11.27 vrglaurella

Nagyon rég láttam már olyan filmet, ami ennyire lekötött. Alapvetően nekem tetszett, jól megrendezett.

2023.01.21 noemi3zoe1

Csavaros, elgondolkodtató, szuper film, egy héten belül megnéztem kétszer, a befejezése pedig egyszerűen csodás, mivel imádom a női főszereplős filmeket, így ez is a kedvenceim közé tartozik.

2023.01.13 aakosf

Nézhetetlen, részemről teljesen. Semmilyen története nincs, két jelenet volt benne, ami talán izgalmasnak mondható, semmi több. Aki teheti, inkább üljön be két órára egy étterembe, de ezt ne nézze meg.

2023.01.15 Kata221

Borzalmas

Az első 40 percben szó szerint unatkoztam. Vontatott, kimondottan rossz színészi alakítások, aberrált, unalmas film tele ellentmondásokkal.