
Vélemények (6)
Első évad feléig bírtam. Ez a tipikusan nőknek való sorozat, de a párom (nő) sem erőltette, h nézzük. 4/10
Nem tudom milyen indíttatásból kezdtem el, de felvetődött bennem: akarok én nézni egy híradós sorozatot, ami ráadásul a #meetoo témakörére épül?! Adtam neki egy esélyt, és milyen jól tettem! Zseniális! Gyönyörű operatőri munka, jó atmoszféra, remek z... Több
Félve kezdtem anno neki az első évadnak, mert Reese Witherspoon sajnos nem a kedvencem, és a filmjeit sem szeretem kifejezetten, viszont nagy volt a húzóerő, ami Jennifer Anistont és Mark Duplast illeti. Wow, a szentségit, de jó volt ez a sorozat! V... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nem igazán tudtam, mire számíthatok ettől a sorozattól, a két főszereplő neve láttán valami könnyed, csajos alkotást vártam. Hát, nem azt kaptam. Ha egyetlen szóval kellene jellemezni, akkor azt mondanám, hogy briliáns. Az első évad minden kockája, m... Több
Nem jutott eszembe jó cím, a sorozat végig zseniális. Mit is látunk: a demokratikus független sajtó küzdelmét a reklámidőért, de akik reklámoznak, azoknak érdekük a független sajtó, na nem. De a két nő megtalálja egymásban a közös érzést, annak ellen... Több
Abszolút nagy hatással bíró sorozat. Ajánlom azoknak, akik szeretnek kettős mércével is gondolkodni, meg persze azoknak, akik szeretik a kíváló színészi alakításokat.