Út a csúcsra

Út a csúcsra

The Program

A film különböző hátérrel rendelkező játékosokat mutat be, akik mindannyian máshogy kezelik a nyomást, amit az amerikai egyetemi focicsapat terhe nyom rájuk. Van aki az alkoholhoz, van, aki a drogokhoz és van, aki a tanulásba menekül.

(dulkap)

Premier: 1993.09.24.
James Caan
James Caan
Halle Berry

2016.06.16 olgaasFug

Az alakítások egészen jók voltak, szerintem, csak épp a sztori nem mindig tudott lekötni. Egyszer biztosan érdemes megnézni, de ennél többre nem képes a film. Nagy kár ez, mert van potenciál a sztoriban.

2015.08.15 Tchiva

Talán nem igazán igazságos ilyen módon összehasonlítani, de szerintem a Minden héten háború sokkal ütősebb, realisztikusabb. Ez a film mintha egy kicsit "romantizálná" ezt a sportágat, szóval nekem emiatt nem annyira jött be.

A záró jelenetben "kiemelt zenészekként" felsorolt ​​Dan Huff és David Huff a Giant együttes tagjai voltak, akik az 1980-as években nagy sikert arattak az "(I'll See You) In My Dreams" című, slágerré vált dalukkal.Szerző: Thibo84

Abraham Benrubi és Omar Epps megjelentek a Vészhelyzet (1994) című televíziós sorozatban.Szerző: Thibo84

Kristy Swanson a szokásos szőke színre festette a haját.Szerző: Thibo84

Néhány statiszta futballmezének hátulján a személyzet tagjainak neve látható. Jól látható a WARD (író és rendező - David S. Ward), a KLOPP (díszlettervező - Kathe Klopp) és a McLAGLEN (első rendezőasszisztens - Josh McLaglen) név.Szerző: Thibo84