Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Marilyn Monroe titkos élete (2015)

The Secret Life of Marilyn Monroe

Marilyn Monroe titkos élete

Berto49   2017. 09. 05.

HBO-os biopic az egyik kedvelt színésznőmről. Csak az első részét néztem meg, mert az is bőven elég volt a nívótlanságának a megtapasztalására. Sokkal jobban jártam volna, ha megnézem valamelyik filmjét M. M.-nek. Semmi olyan információt nem adott a film, amit még ne tudtam volna Norma Jean-ről, hiszen már sokat olvastam/láttam róla. Ráadásul az őt alakító színésznő csak nagyon kicsit hasonlított rá. Mennyivel jobb volt pl. Michelle Williams az „Egy hét Marilynnel”-ben!

vertigo   2016. 05. 28.

Susan Sarandon jó volt Marilyn édesanyjának szerepére és a főhőst megformáló színésznő is olykor eltalálta a hangot, de összességében ez nekem így kevés volt. Nem amiatt, mert olykor unatkoztam a film alatt, hanem mert nem mondott semmit, ami új lett volna a szexszimbólum életével kapcsolatban. Szerintem ez a film feleslegesen készült el.

lollipopp   2015. 06. 11.

Minden jöhet, ami Marilyn Monroe. Érdekes film volt, nekem tetszett, habár kissé vontatottnak tűnt. A korábban bemutatott Egy hét Marilynnel nekem sokkal jobban tetszett. Nem volt jó választás ez a színésznő.

Jeffrey Dean Morgan
Susan Sarandon
Emily Watson
Jeffrey Dean Morgan
Susan Sarandon
Eva Amurri
Eva Amurri
Kelli Garner

Kelli Garner korábban már két Green Day videóklippben is feltűnt, amelyeket a Jesus of suburbia és a Whatsername című dalaikhoz forgattak.

(ArpiHajdu és Réci )

Marilyn Monroe-t már sok tehetséges színésznő alakította a filmvásznon, köztük Michelle Williams és Mira Sorvino. Ám Kelli Garner nem volt ideges mikor beválogatták a produkcióba, sokkal inkább izgatott volt, hogy együtt dolgozhat példaképeivel, Susan Sarandonnal és Emily Watsonnal.

(ArpiHajdu és Réci )

Kelli Garner sírt, amikor meglátta magát a tükörben a Marilyn Monroe-vá való átalakulása után. A színésznő azt mondta, még soha nem érezte magát ennél gyönyörűbbnek és kívánatosabbnak, mint mikor Monroe bőrébe bújhatott.