Marilyn Monroe titkos élete

Marilyn Monroe titkos élete

The Secret Life of Marilyn Monroe

Az ikonikus szexszimbólum, Marilyn Monroe életének története, melyből megtudhatjuk, hogyan próbálta meg a színésznő elrejteni titkait a média mindent látó szemei elől. Monroe élete ékes bizonyítéka annak, hogy a hírnévnek ára van, melyért sokszor túl nagy árat kell fizetni.

(hp)

Eva Amurri
Eva Amurri

KULCSSZAVAK

2017.09.05 Berto49

HBO-os biopic az egyik kedvelt színésznőmről. Csak az első részét néztem meg, mert az is bőven elég volt a nívótlanságának a megtapasztalására. Sokkal jobban jártam volna, ha megnézem valamelyik filmjét M. M.-nek. Semmi olyan információt nem adott a ... Több

2016.05.28 vertigo

Susan Sarandon jó volt Marilyn édesanyjának szerepére és a főhőst megformáló színésznő is olykor eltalálta a hangot, de összességében ez nekem így kevés volt. Nem amiatt, mert olykor unatkoztam a film alatt, hanem mert nem mondott semmit, ami új lett... Több

2015.06.11 lollipopp

Minden jöhet, ami Marilyn Monroe. Érdekes film volt, nekem tetszett, habár kissé vontatottnak tűnt. A korábban bemutatott Egy hét Marilynnel nekem sokkal jobban tetszett. Nem volt jó választás ez a színésznő.

Kelli Garner korábban már két Green Day videóklippben is feltűnt, amelyeket a Jesus of suburbia és a Whatsername című dalaikhoz forgattak.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Marilyn Monroe-t már sok tehetséges színésznő alakította a filmvásznon, köztük Michelle Williams és Mira Sorvino. Ám Kelli Garner nem volt ideges mikor beválogatták a produkcióba, sokkal inkább izgatott volt, hogy együtt dolgozhat példaképeivel, Susan Sarandonnal és Emily Watsonnal.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Kelli Garner sírt, amikor meglátta magát a tükörben a Marilyn Monroe-vá való átalakulása után. A színésznő azt mondta, még soha nem érezte magát ennél gyönyörűbbnek és kívánatosabbnak, mint mikor Monroe bőrébe bújhatott.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A történetben Monroe-t alakító Kelli Garner a forgatókönyv elolvasása előtt nem tudott sokat a színésznőről. Csupán egy-két filmjét látta. Aztán megnézte a Kallódó emberek című utolsó filmjét, ami után úgy érezte megérett arra, hogy eljátssza a szex szimbólumról szóló filmet.Szerző: ArpiHajdu és Réci