Ragyogás

The Shining

2021.11.27 Viktória392028

Nekem jobban tetszett, mint a 80-as változat. Jobban visszaadta a regény cselekményét és hangulatát.

Jól sikerült minisorozat, ami nem tért el Stephen King regényétől. Izgalmas, misztikus, és a flashbackek nagyon tetszettek benne. Érdemes megnézni szerintem mindenkinek. Rebecca De Mornay egy gyönyörű nő.

2017.08.24 Deku

Nem is tudtam jó ideig, hogy ebből a King könyvből is készült filmes verzió ráadásul nem is akármilyen. Nagyon szuper a korához képest mindenképpen dicséretet érdemel.

2015.04.21 rbernadett

Ez egy 2 vagy 3 részes minisorozat és emlékeim szerint hűek maradtak a könyvhöz ezért külön tetszett. Szerintem nagyon jó feldolgozás.

2016.08.06 babsy88

Nagyon jó film, igaz kicsit hosszú, de érdemes végignézni, nekem nagyon tetszett és igazán izgalmas volt.

2018.12.19 Gyorvik

Kés, olló - gyermek kezébe nem való. Avagy a suszter maradjon a kaptafájánál. Most 20 év elteltével méginkább érezni, hogy nem lehet helyettesíteni sem Kubrick-ot, sem J Nicholson-t. S ekkora távlatból most már - véleményem szerint - nem is merné sen... Több

2015.10.26 Manyi

Utánozhatatlan klasszikus thriller ami valóban különleges egyedi atmoszférájú. Meggyőző alakítás és profi rendezés, a kategória kedvelőinek kötelező darab.