Advertisement

Ragyogás (1997)

The Shining

Vélemények: Ragyogás (1997)

Viktória392028   2021. 11. 27.

Nekem jobban tetszett, mint a 80-as változat. Jobban visszaadta a regény cselekményét és hangulatát.

Deku   2017. 08. 24.

Nem is tudtam jó ideig, hogy ebből a King könyvből is készült filmes verzió ráadásul nem is akármilyen. Nagyon szuper a korához képest mindenképpen dicséretet érdemel.

Sabnock Sanatory   2020. 08. 07.

Jól sikerült minisorozat, ami nem tért el Stephen King regényétől. Izgalmas, misztikus, és a flashbackek nagyon tetszettek benne. Érdemes megnézni szerintem mindenkinek. Rebecca De Mornay egy gyönyörű nő.

rbernadett   2015. 04. 21.

Ez egy 2 vagy 3 részes minisorozat és emlékeim szerint hűek maradtak a könyvhöz ezért külön tetszett. Szerintem nagyon jó feldolgozás.

babsy88   2016. 08. 06.

Nagyon jó film, igaz kicsit hosszú, de érdemes végignézni, nekem nagyon tetszett és igazán izgalmas volt.

Gyorvik   2018. 12. 19.

Kés, olló - gyermek kezébe nem való. Avagy a suszter maradjon a kaptafájánál. Most 20 év elteltével méginkább érezni, hogy nem lehet helyettesíteni sem Kubrick-ot, sem J Nicholson-t. S ekkora távlatból most már - véleményem szerint - nem is merné sen... több»

Manyi   2015. 10. 26.

Utánozhatatlan klasszikus thriller ami valóban különleges egyedi atmoszférájú. Meggyőző alakítás és profi rendezés, a kategória kedvelőinek kötelező darab.