N/A
Vatikáni múzeum 3D

Vatikáni múzeum 3D

The Vatican Museums 3D

Antonio Paolucci professzor, a Vatikáni Múzeum igazgatója egy páratlan utazásra invitálja a nézőket, akik betekintést nyerhetnek a semmihez sem fogható gyűjteménybe, és a Sixtusi-kápolnába. Páratlan képminőségben tekinthetik meg a nézők a történelem legnagyobb műalkotásait,… Több

Forgatókönyvíró: Donato Dallavalle
Szereplők: Antonio Paolucci
Ország: Olaszország
Premier: 2014.10.02.

2016.07.06 MiAzAki

Ilyen film még nem készült soha. Korunk legmodernebb filmes technológiájával készítettek egy olyan dokumentum filmet, amitől mindenkinek eláll a szava. Antonio Paolucci kommentárja minden pénzt megér. A filmmel csak az volt a bajom, hogy túl rövid vo... Több

2015.05.07 goldfisy

Az önmagában is mesés intézmény mítoszát tovább növeli a hiteles dokumentumfilm. Érdekes, földöntúli , kiismerhetetlen titokként mutatja azt be, mely egy átlagember számára is élvezhető.

2015.06.24 nándi99

A film páratlan élményt nyújt a művészetek iránt érdeklődők számára. Nekem volt szerencsém meglátogatni a Vatikánt, de annyi ott a látni való, hogy nem volt időnk mindent megnézni. Örülök, hogy ezen a filmen újra megnézhettem a legfontosabb műveket, a szekértői kommentár pedig igazán igényes.

2016.03.22 hansi13

Lenyűgöző, lélegzet elállító, grandiózus, korszakalkotó! Ezekkel a szavakkal tudnám illetni Marco Pianigiani semmihez sem fogható alkotását. A film nagyszerűségének titka, hogy nem spóroltak az anyaggal, tényleg a legkorszerűbb technológiát használták fel a film elkészítéséhez, és ez látszik is.

2014.12.27 totykos

Ez a film a legigényesebb dokumentumfilm, amit valaha láttam, tényleg mozikba való. A látvány lenyűgöző, minden részletében úgy pompáznak a szobrok és a festmények, mintha csak ott lennének előttem. Az ember megspórolhat magának párszázezer forintot azzal, hogy moziba megy, nem mintha a Vatikán ne érne meg egy misét.

Antonio Paolucci számos könyv és monográfia szerzője. A tudós szekterületei közé tartozik a középkori, a reneszánsz, a barokk és az újkori olasz művészet.Szerző: ps

Antonio Paoluccit 2007-ben nevezte ki a pápa a Vatikáni Múzeum igazgatójává.Szerző: ps

A filmet Ultra HD 4K minőségben forgatták.Szerző: ps