The Walking Dead

The Walking Dead

2016.01.03 vinetty93

Nagyon telibe talált sorozat. Egy olyan világot felépíteni ahol nincs rendes civilizáció az fantasztikus. A zombik léte szerintem csak mellékszerep, a fő szál arról szólna hogy egy ilyen eldurvult helyzetben, milyen kétségbeesett lépésekre kell elszá... Több

2017.12.07 nagysar

A siker adott volt, jó az alapsztori... Na de hogy elrontották sajnos a 3. 4. évad körül... Az egyetlen amit szeretek benne hogy a karakterek fejlődését jól lehet látni( pl Rick )

2015.10.02 hawaiipizza

A második évad után már csak zuhan a színvonal. Sajnálom, szerettem a sorozatot anno, de eb kell tudni ismerni, hogy ami rossz, az rossz. #WalkingBarátokKözt

2015.08.28 avocados

Az első két évad nézhető, még a sok logikai bukfenc és nyávogás ellenére is tetszett, viszont a harmadik évadtól más nem történik, csak a kötelező köreit futja, hentelés meg bőgés az egész.

2018.07.05 Kata

Ez a sorozat segített kiheverni a vizsgaidőszak traumáit... Néha kicsit lehetne pörgősebb, de nagyon jól kidolgozott mind a történet, mind a szereplők és a látványvilág is. Mindenkinek ajánlom, aki nagyon szeretne kizökkenni egy kicsit a mindennapi problémákból.

2016.06.16 notimoni

Nem szeretem a zombis sorozatokat/filmeket, ennek is szerintem csak az első 2 évada jó. Utána lapos és unalmas. Esős téli napokon nézhető :)

2019.01.10 Let it happen

Az első pár rész után bevallom nagyon féltem! De aztán elkezdtem rajongani érte! Nem tudtam abbahagyni! Nagyon érdekes és izgalmas! Nagyon szimpatikusak benne a karakterek is! Sajnos viszont ahogy halad előre a sorozat egyre inkább veszít a színvonalból, még most is nagyon izgalmas számomra!

2022.12.29 Dens18

Egy korszak vége

Mindig jó visszagondolni a Walking Dead első 4-5 évadára, azok szinte hibátlanok. Számomra a törést talán Rick kiírása jelentette, és az utána következő évadok. Ennek ellenére örök kedvenc marad, de számomra bántóan rossz volt a 10-11. évad.

2018.02.03 evlin16

A legjobb zombis sorozat, amit valaha csináltak. Nagy kedvencem. De azt kell mondanom az évadok haladtával elég nagy hullámvölgybe került. A szereplők kissé ellaposodtak és értelmetlen töltelékjelenetekkel rakják tele. Viszont ennek ellenére még mindig a legjobb, csak ajánlani tudom.

2015.02.09 Ronin Nézhetetlen

Első évadokban még a zombiktól való félelem és a menekülés adta a sorozat varázsát, ami az idő múlásával megszűnt, és olyan problémák kerültek mint a közösségek fenntartása, és az emberi mivoltuk megőrzése. Épp emiatt pár horror rajongó elpártolt a s... Több

2015.01.26 M. Natalia

Annak ellenére, hogy a tematika - mennek, küzdenek a túlélésért - nem feltétlenül lenne izgalmas - a karakterek és az egyéni tragédiáik függővé tesznek ettől a filmtől! Bár idő kell hozzá, hogy megértsük és megszeressük a szereplőket.

2019.01.15 Doloresz89

Az első hat évadot ledaráltam szinte egyhuzamban, de manapság már sehova nem tart a történet. Jobb lenne, ha befejeznék végre.

2015.02.11 Geezaa911

Erről nem lehet rosszat írni. Amikor vége egy résznek már alig várom az újat. Az emberi természetet mutatja be a zombik csak mellékszereplők. Ha valaki elkezdi nem tudja abbahagyni. Minden héten nézni fogja a kis csapat kalandjait.

2015.03.29 Trob

Nagyon jó sorozat! Első három évadban megismerhetjük a karaktereket, és csak utána jön a történet. Most ez az ötödik évad nagyon durván követeli a néző figyelmét. Csak azt veszed észre hogy hopp, vége az adott epizódnak.