A hívatlan

The Wretched

A film összbevétele 3 824 943 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 7 484 350 forintot termelt. A hazai mozik összesen 4 526 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Brett Pierce és Drew T. Pierce, valamint a zeneszerző, Devin Burrows második közös filmje a 2011-es Deadheads után. Szerző: hp

A film zenéjét a rendező testvérpár, Brett Pierce és Drew T. Pierce gyerekkori jóbarátja, Devin Burrows szerezte.Szerző: hp

A film forgatása a rendezők, Brett Pierce és Drew T. Pierce otthonainak közelében, Omenában és Northportban zajlott, Michigan államban. Szerző: hp

Bár nem lett kasszasiker, a koronavírus-járvány miatt hat hétig vezette a bevételi toplistát az Egyesült Államokban. Erre legutóbb 2009-ben az Avatar volt képes. Szerző: hp

A filmet pozitívan fogadták a kritikusok. A horror jelenleg 75 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon. Szerző: hp

Mivel a film kimondottan sikeres volt a streamingszolgáltatóknál, Amerikában közel 50 autósmoziban került bemutatásra.Szerző: Kóborló

A film 2020. május 1-én vált elérhetővé digitális formában. Szerző: Kóborló

A filmet a 2019-es kanadai Fantasia Filmfesztiválon mutatták be először.Szerző: Kóborló