Kabinláz 2.

Kabinláz 2.

Cabin Fever 2: Spring Fever
moov18

Egy szalagavató szörnyű tragédiába torkollik, amikor a palackozott vizet megfertőzik egy húsevő baktériummal. John és Cassie menekülni próbál a halál torkából, de fertőzött társaikkal kell szembeszállniuk.

(Hupka Adrián)

Rendező: Ti West
Forgatókönyvíró: Joshua Malkin, Randy Pearlstein, Ti West
Premier (HU): 2010.09.24.

Kabinláz 3  (2014)

Kabinláz  (2002)

2024.01.02 erahurka

Nem gondolták túl a történetet, lényegében nem is volt. Rohangálnak, van néhány gore jelenet, pár rajzfilmes betét... Nem igazán áll össze. Az első résznél valamivel jobb, de azért nem teszi magasra a lécet.

2021.06.27 Kóborló

Tovább fertőz a kór

Mikor először volt szerencsém a 2002-ben elkészített, Kabinláz című filmhez, talán az egyik leggyomorforgatóbb horrorfilmként tartottam számon. Nem oly rég újra elővettem, és hiába tolódott már nagyon ki az a bizonyos ingerküszöb a horrorfilmeknél, a... Teljes kritika

2018.01.10 respect the movies

Szerintem ez egy gyenge film volt! A film nem is igazán horrorfilm lett, sokkal inkább az egész filmet egy hatalmas percekig tartó gusztustalan jelenetre építik fel (a középiskolai bálos jelenet lenne ez)! Azért gondolom azt hogy ez nem volt horrorfi... Több

2021.07.23 Di Canio

Sulis horror lett a folytatás, nem olyan rossz ez, egyszer simán nézhető, ha láttad az első részt, már tudod, mire számíthatsz, csak itt még durvábbak a jelenetek. A vége viszont elég gyenge lett.

2017.09.25 SzFa Nézhetetlen

Borzasztó film, nagyon undorító, gusztustalan jelenetekkel bombázva. A történet maga nem is lenne rossz, de ez a vírusos betegséges izé amiben szó szerint szét hullanak az emberek förtelmes. Senkinek sem ajánlom, nagyon jó gyomor kell hozzá.

Mint ahogy a világ legtöbb országában, egyből csak dvd-n mutatták be (Magyarországon is), és csak nagyon kevés országban kapott mozis bemutatást.Szerző: Kóborló

A filmbéli John két barátja, akik inkább az otthoni filmezést választják a szalagavató helyett, a tévében épp a 2002-es Kabinláz egyik jelenetét nézi.Szerző: Kóborló

A film szalagavatós jeleneténél ugyanazt a zenei betétet használták a készítők, mint amit az 1980-ban bemutatott, A szalagavató fantomja című filmben halhattunk.Szerző: Kóborló

A rendező, Ti West eredetileg nem szerette volna a nevét adni a filmhez, mert szerinte a producerek túlságosan belenyúltak a kész filmbe, így nem érezte sajátjának a végeredményt. Szerző: Kóborló

A filmet 2007 áprilisában forgatták, de végül csak 2009-ben jelenhetett meg a Screamfest Horror Filmfesztivál keretein belül.Szerző: respect the movies

(2018. 03. 01.)
Összegezve a dolgokat, a Kabinláz 2 egy gyenge folytatás, ami semmilyen téren nem tudta megugrani az első rész által felállított lécet. Hiányzik belőle az abszurd humor, a rémálomszerű hangulat és az emlékezetes szereplőgárda. Ezek helyett kapunk erőltetett szituációkat, túlzásba vitt vérengzéseket és egy elképesztően gyors lezárást, amely szinte a... Több