Kabinláz 3

Kabinláz 3

Cabin Fever: Patient Zero

Négy fiatal érkezik egy karibi szigetre, hogy legénybúcsút szervezzenek a barátjuknak. Arról azonban fogalmuk sincs, hogy a szigeten tudósok egy csoportja egy igen veszélyes, halálos vírust tanulmányoz, mely egy laboratóriumi balesetet követően… Több

Rendező: Kaare Andrews
Forgatókönyvíró: Jake Wade Wall
Premier: 2014.02.06.

Kabinláz 2.  (2009)

Kabinláz  (2002)

2021.06.28 Kóborló

Véresnek véres, de egy rossz folytatás lett

Mikor megnéztem a 2002-ben útjára indított Kabinláz harmadik részét (ami tulajdonképpen nem is a harmadik része volt a szériának, hanem egy előzményfilm), nem hittem volna, hogy ennyire mélyre süllyed majd az a bizonyos képzeletbeli minőségi léc. Bár... Teljes kritika

Akárcsak a második rész, ez is elsősorban dvd és blu-ray formájában lett bemutatva. Csupán egy-két országban kapott korlátozott számú mozis bemutatást.Szerző: Kóborló

A film forgatását 2012. október 23-án kezdték meg a Dominikai Köztársaságban, és 2012. november 21-re fejezték be a felvételeket. Viszont csak 2014 tavaszán mutatták be a kész filmet.Szerző: Kóborló

Bemutatásra került ennek a filmnek a vágatlan rendezői változata is (Blu-ray-en), ami 8 perccel hosszabb az eredeti változatnál.Szerző: Kóborló

A film eredeti forgatókönyvét szinte teljes egészében kidobták, miután megtudták, hogy a forgalmazó stúdiónál tervbe került a 2002-es Kabinláz remake-elése. Szerző: Kóborló

Még 2011 októberében bejelentették, hogy két előzményfilmet fognak készíteni a meglévő két Kabinláz filmhez. Mindkettő megrendezéséhez Kaare Andrewst kérték fel, viszont végül csak egyet készítettek el (a Cabin Fever: Outbreak címmel ellátotthoz már hozzá sem kezdtek), mert nagyon gyenge visszajelzések érkeztek az első előzményfilmről.Szerző: Kóborló