Egyedül a sötétben

Egyedül a sötétben

Alone in the Dark

A videójátékra épülő történet középpontjában Edward Camby, a paranormális jelenségek egyik nyomozója áll, aki lassanként megfejt egy rejtélyes esetet, de halálos eredményekkel.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Kanada
Premier (HU): 2006.04.25.

2018.12.12 harnas1207

Az Uwe Boll filmek mind pocsékak, de ez még talán annyira nem. Egy gyengécske akció horror vagy mi. A filmzene pedig egyszerűen zseniális a Nightwishtől.

2015.03.16 lollipopp

Közepesnek mondható kalandos horror film, amibe sikerült egy pár poént is becsempészni. Valahogy az összhatás még sem túl erős, ezt én a rendezés számlájára írom.

2015.09.24 Ricardo Garcia

Nem véletlen, hogy ennyire megbukott ez a film a mozikban. Uwe Bollnak ez most nem sikerült, fájdalmas szenvedés a film mindenki számára, aki jó horrorhoz szokott. A film alapjául szolgáló játék egyébként kiváló volt, emlékszem, hogy Playstaion-ön játszottam hajdanán.

2017.07.15 matrosh1980

Hihetetlenül pocsék film, amit egyszerűen nem is értek meg, hogy miért kellett elkészíteni. Lehet, hogy a videojáték jó volt, bevallom, nem ismerem, de a film egyszerűen a nézhetetlenség határát súrolja.

Megjelenésekor, vagyis 2005-ben a CinemaScore a lehető legrosszabb osztályzatot, azaz "F"-et adott a filmnek. Ugyanebben az évben még egy film is hasonló sorsra jutott, méghozzá a Wolf Creek - A haláltúra.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A rendező eredetileg Christian Bale-t és Jessica Albát akarta a főbb szerepekre.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film alapjául egy videojáték sorozat szolgált, amelynek első része 1992-ben jött ki, s 2015-ig bezárólag hat darab folytatását dobták piacra.Szerző: ArpiHajdu és Réci