Egyedül a sötétben (2005)

Alone in the Dark

harnas1207   2018. 12. 12.

Az Uwe Boll filmek mind pocsékak, de ez még talán annyira nem. Egy gyengécske akció horror vagy mi. A filmzene pedig egyszerűen zseniális a Nightwishtől.

lollipopp   2015. 03. 16.

Közepesnek mondható kalandos horror film, amibe sikerült egy pár poént is becsempészni. Valahogy az összhatás még sem túl erős, ezt én a rendezés számlájára írom.

Ricardo Garcia   2015. 09. 24.

Nem véletlen, hogy ennyire megbukott ez a film a mozikban. Uwe Bollnak ez most nem sikerült, fájdalmas szenvedés a film mindenki számára, aki jó horrorhoz szokott. A film alapjául szolgáló játék egyébként kiváló volt, emlékszem, hogy Playstaion-ön játszottam hajdanán.

matrosh1980   2017. 07. 15.

Hihetetlenül pocsék film, amit egyszerűen nem is értek meg, hogy miért kellett elkészíteni. Lehet, hogy a videojáték jó volt, bevallom, nem ismerem, de a film egyszerűen a nézhetetlenség határát súrolja.

Megjelenésekor, vagyis 2005-ben a CinemaScore a lehető legrosszabb osztályzatot, azaz "F"-et adott a filmnek. Ugyanebben az évben még egy film is hasonló sorsra jutott, méghozzá a Wolf Creek - A haláltúra.

A rendező eredetileg Christian Bale-t és Jessica Albát akarta a főbb szerepekre.

A film alapjául egy videojáték sorozat szolgált, amelynek első része 1992-ben jött ki, s 2015-ig bezárólag hat darab folytatását dobták piacra.