A mindenség elmélete

The Theory of Everything

2015.02.05 Manyi

jó sztori igazi dráma tele érzelmekkel. jók a színészek jól játsszák a szerepüket. Romantikus, érzelmekkel teli szórakoztató film.

2015.06.16 Melibaba

Nagyon jol megfilmesitett tortenet volt. Egyszeruen hihetetlen Eddie Redmayne ahogy eljatszotta Hopkingst. Lehidaltam milyen dolgokat bevitt a filmbe.

2015.05.07 goldfisy

Műfajában maradandó élményt nyújtó film . Jane Hawking hitelesen mesél a múltról, a tolószékes tudós életéről. Redmayne nagyon bravúrosan alakít, az életigenlő férfi szerepét mintha ráöntötték volna.

2016.01.26 Kandurbaba

Érdekes film, amit egyszer mindenképpen érdemes megnézni. ÉRDEKFESZÍTŐ TÖRTÉNET, érzelmileg megfogó, magával ragadó film, ami amellett hogy tudományos, romantikus is.

2016.02.22 BlaBlaBla

A főszereplő az Oscart mindenképp megérdemelte, nagyon jó lehozta a legapróbb mozdulatokat is. A történet se kutya, de borzalmas lehet így élni. Persze egy csoda Hawking.....

2015.04.28 sullerb1022

Zseniális alkotás. Elképesztő alakításokkal. Szavakat nem találok. Csodálatos film, kiváló mondanivalóval! Eddie Redmayne pedig hihetetlenül jó színész! AJÁNLOM!

2015.02.20 Faarkaas

Igazán egyedülálló, megható film komoly mondanivalóval. Érzelmekre ható inkább mint tudományosan sokat mondó. Komoly, sokatmondó filmek kedvelőinek kiváló!

2016.09.23 krajcsie

A Stephen Hawking életét főként magánéleti szempontból bemutató film nálam 5+ csillagot kapott. Eddie Redmaynet szó szerint brillírozott szerepében, egyszerre fájó és örömteli a játéka. Életrajzi ihletésű filmek közül nálam ez áll az első helyen.

2015.11.02 FilmesPéter

Hawking egy élő legenda, így várható volt, hogy előbb utóbb készítenek róla egy normális filmet is, tekintve ráadásul, hogy mennyire ismert, nem csak, mint tudós, hanem mint sztár, a neten, műsorokban stb. A film legnagyobb erőssége a színészi játék,... Több

2016.02.09 Dniel

Az előzetes nagyon megható és jó volt. Ezért is néztem meg. Nem kellett csalódnom benne mivel azt kaptam amire vártam. Megható szívszorító történetet ami valahol vidám is ha jobban megnézzük. Zseniális mestermű!

2015.07.25 evaka3355

Elképesztő alkotás. Zseniális alakításokkal. Szavakat nem találok. Mindenkinek meg kell néznie! Megérdemelten kapta meg a legjobb színészért járó díjat! Csodálatos film.

2016.04.25 Macko

Kategóriájában jó film. Elgondolkoztató, magával ragadó igazi romantikus dráma, aminek a történetébe igazán bele lehet élni magunkat. Érdekes történet, nekem bejött!

2017.10.13 Bogii

Zseniális, megható és nagyon tanulságos fim. Őszintén szólva, kicsit elfogultan közelítettem a filmhez, hiszen Redmayne nagy kedvencem, de nem kellett csalódnom. Azóta az egyik kedvenc filmemmé vált, szerintem igazán megéri megnénézni.

2018.04.16 Csicsi88

Stepphen Hawking élete tárul elénk, egy remek színészi alakítással. Megérdemelt az Oscar-díj. Mindenképp ajánlom a filmet. Egyik legjobb életrajzi történetet megvalósított film.