A mindenség elmélete

The Theory of Everything

2016.12.30 Potoczkie

Eddie Redmayne legvarázslatosabb alakítását csodálhatjuk meg ebben a filmben. Gyönyörű történet egy élő legendáról. Ezt a filmet mindenkinek látnia kell, nem fog csalódást okozni. Megható, szép film.

2015.10.16 Blindspot

Förmedvény a film. Teljes a káosz benne, amit én nem pozitív dologként éltem meg benne, vannak humoros beszólások de ennyi. Amúgy lapos az egész, még azt se mondanám, hogy néhol lejtmenetbe került, mert alapból ott indított… gány munka.

2015.06.30 BuBu

Nagyszerű film! Tele van érzelemmel, drámával, de mégis szórakoztató! Ez egy remek életrajzi film, Eddie Redmayne hatalmas, zseniális alakításával, aki kiérdemelte az Oscar-díjat!

2017.01.21 Katkatt

Hawking élete megfilmesítésért kiáltott, csoda hogy eddig nem tették meg. Nagyon érdekes film, bár lehet hogy a munkásságából többet is a filmbe raktam volna.

2015.06.11 veszi.peter

Véleményem szerint nagyon szép film lett. Korunk legnagyobb agyának, Hawking-nak mutatja be az életét, annak is inkább a feleségével való kapcsolatát, a leépülését.. tehát ne a tudományos univerzumos részét várjátok a dolognak. Ettől függetlenül nagyon jó.

2015.04.19 KeriPeti

Stephen Hawking korunk legnagyobb elméje. Ennek függvényében ültem le megnézni a filmet. Viszont kicsit csalódtam, mert szinte semmilyen tudományos vonalat nem erősítettek a filmben, csupán egy életrajzi dráma, ahol még a felesége majdnem olyan fonto... Több

2016.11.22 csocsicsoda

Számmora az a felfoghatatlan, hogy Hawking hogy tudta feldolgozni. Mármint nem a filmet, hanem a vele történteket.

2015.06.29 macikutya

Gyönyörű film volt, teljesen magával ragadott. Nagyszerű zenékkel és színészekkel találkozhattunk a film során. Eddie Redmayne elképesztően jól hozta a szerepet, s néha az volt az ember érzése, hogy tényleg Stephen Hawkingot látja a filmvásznon. A ké... Több

2015.06.30 bigi

Nem tudom mit vártam a filmtől, de biztosan nem ezt. Legalább annyit, hogy történik benne valami. De csak ment a vontatott sztori, tök lényegtelen dialógusokkal, tipikus életrajzi elemekkel. Volt benne 1-2 jó jelenet, ami azért a 0-ról dobott rajta e... Több

2015.06.26 Mócii

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2016.09.22 kecsaa

James Marsh rendező előtt le a kalappal, maradandót alkotott. Eddie Redmayne kitűnő választásnak bizonyolt a főszereplő megformálására, de Felicity Jones színészi munkája is dicséretes.

2015.06.15 AESB

Zseniális és nagyon szép film. Minden volt benne érzelem, izgalom és olykor még egy csipetnyi humor is! A főszereplő alakítása kiváló, megérdemelte azt az Oscart!

2017.08.28 ocskol

Gyönyörű, megható életrajzi alapokon nyugvó film. Tényleg csodálatos, mindenféle tekintetben. Bemutatja az embert, közben gyönyörű képeket láthatunk, elképesztően jó operatőri munkát élvezhetünk és fantasztikus zenéket hallhatunk.

2015.11.23 Beniko

Eddie Redmayne zseniális alakítása. Számomra ez a film arra is rámutat, hogy a tudomány mennyire ingatag alapokon mozog. Amit ma igaznak mond, azt holnap lehet megcáfolja.