A mindenség elmélete

The Theory of Everything

2017.05.29 Zoer8993

Ennyire jó igaz történetet nem sokat láttam. Ebben minden meg volt ami szerethetővé varázsolta számomra a filmet. A színész pedig eszméletlenül jól játszotta Hawking karakterét.

2015.04.29 Vitya

Nagyon jól sikerült életrajzi dráma, aminek van komolya mondanivalója. Igényes, komoly film, érzelmileg megfogó, romantikus vonásokkal is teli, kiváló színészi alakítással. Moziban láttam, nagy élményt nyújtott, beleéltam magam a történetbe, mert a színészi alakítás reális, meggyőző. Ajánlani tudom!

2015.10.01 AE1205SB

Kiváló alkotás, egy zseniális életrajzi film! Nagyon tetszett minden egyes része, izgalmas, drámai és olykor-olykor humoros is. Eddie Redmayne alakítása pedig egyszerűen elképesztő, kiváló!

2015.06.05 Tomi

Érdekes film. Bár kicsit jobb lett volna ha nem koncentrálnak ennyire a betegségére és inkább ő magát mutatják be jobban de azért így is nagyszerű volt. Remek színészi játék (főleg a feleség)

2016.11.29 Ercsi

Eddie Redmayne az Eddie Redmayne, s ha ő egyszer egy filmben szerepet kap, akkor az garantáltan óriási siker lesz. Nagyon megható, valós történet, a nagy kedvenceim közé tartozik.

2015.06.06 VenuszProjekt

Nagyon tetszett ez a film. Bár lehetett volna benne több tudományosság is. Eddie Redmayne nem semmi módon alakította Hawking szerepét. Nagyon szimpi Felicity Jones is, már láttam néhány filmben. Örülök, hogy ők játszották a szerepeket. Szerintem Redmayne simán megérdemelte az Oscart.

2015.04.25 adibandii

Szerintem remekül filmesítették meg Stephen Hawking életét,nagyon tanulságos film,nem sok ember tud ugy is tovább menni,hogy egy tolokocsihoz van kötve.Eddie Redmayne tökéletes választás volt az eljátszására.

2017.08.05 penzesisti

A történet nagyon megfogott, remekül összerakták ezt a filmet, az egyik örök kedvenc nálam! Aki teheti ne hagyja ki, remek kikapcsolódás, nagyon tetszett a történet.

2015.07.17 rhamus

Kegyetlen! Ez az első szó, ami eszembe jut. Persze rögtön hozzá is teszem, hogy kegyetlen jó. Mert ez bizony az, magával ragadó szereplők és ámulatba ejtő volt a sztori. Így kell igazán szórakozni egy filmen.

2016.11.09 kicsimano

A mindenség elmélete egy érzelmekkel átitatott, szívfacsaró, gyönyörű életrajzi dráma lett, melyben erőteljesen érződik az alkotók tisztelete Hawking iránt. Sokkal inkább a professzor magánéletére fókuszál, munkássága helyett. Gyönyörű alkotás.

2016.10.06 niky86

Nagyon megható és elgondolkoztató, könnyfacsaró történet, amely valóságon, Stephen Hawking életén alapul. Eddie Redmayne brillírozott a szerepben, az én szívembe egyből belopta magát.

2016.05.02 tamas84

Kellemes film, de nem hagy akkora nyomot maga után, mint arra számítottam. Az alakítások nagyszerűek, és az egésznek megvan a maga kellemes atmoszférája, de őszintén szólva kicsit többet vártam tőle a nagy hype után.

2015.06.09 Skarsh

A mindenség elmélete az egyik legjobb életrajzi film, amit láttam. Redmayne nagyon jól játssza Hawking szerepét. Minden rezdülésén látszik, hogy alaposan felkészült a szerepére. Szívbemarkoló történet korunk egyik legnagyobb tudósáról.

2015.05.01 titra

Tényleg szép életrajzi dráma. Kicsit zavar, hogy nem igazán derült ki mi volt a céljuk a készítőknek ezzel a filmmel. Az biztos, hogy ki kellett emelniük azt a részt, hogy a test fölött áll az emberi értelem és a hit, ez sikerült nekik. De ha ez egy ... Több