A sas és a sárkány (A Sárkány kardja)

Tian jiang xiong shi

2022.08.29 Drawen H.

Nem hittem!

Nekem ez egy majdnemhogy időutazás volt, Cusack és Jackie játéka plusz a dal, ami a zsigeremig hatol. Szó sincs hatásvadászatról. Bárkinek bármikor. "5"

2020.08.29 indingo

Először egy kungfu filmnek gondoltam, de feltűnik John Cusack sőt Adrien Brody és ekkor irányt vált mert egy történelmi dráma kerekedik belőle, amely valós eseményeken alapszik. Nem olyan rossz inkább szokatlan a története.

2016.03.13 hsanya182

Szerintem Jackie Chan hozza a formáját, nem egy kiemelkedő alkotás, de aki a történelmi filmeket szereti a Római birodalomról, annak tecceni fog, van benne sok küzdelem, humor, dráma! Egynek tuti jó. Tipikus amerikai film! :)

2019.04.29 Norbert93

Unalomból ültem a filmnek, s egyszerűsége és sekélyessége ellenére mégis megfogott. Nem tipikus Jackie Chan film, de nagyon erősen a stílusának hatása alatt van mindvégig. Sikerült néhány "komolyabb" külföldi színészt is beszervezni, akik, bár nem ti... Több

2018.12.06 harnas1207

Az értékelés inkább a híres színészeknek szól, nem a film minőségének. Elég felejthető alkotás.

2015.09.14 Ragemarci

Chan harc koreográfiái elég jók ahhoz, hogy ne húzza teljesen le a meglepően tehetségtelen rendező húzásai.

2016.03.01 szabi17

Nekem nagyon tetszett a film, rég nem ragadott magával ennyire egy alkotás. A film hangulata, a nyugat és kelet találkozása nagyon jó egészet alkot. Jackie Chan régi kedvencem és most sem okozott csalódást. Bátran ajánlom mindenkinek.