Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

TPetty   2017. 02. 12.

Remek történet, jó trükkök, gyors tempó, aminek köszönhetően egyáltalán nem unalmas. Összességében egy nagyon jól sikerült fantasy-mese, amit a felnőttek is kiélveznek.

philboy   2016. 01. 14.

Az alkotók az eredeti Oz-tól igencsak elrugaszkodtak, ami viszont egyáltalán nics a sorozat kárára. Nem csak egy koppintást láthatunk, hanem egy technikailag és történetileg is felturbózott fantasyt, ami izgalmas. A szereplők kiválasztása nagyon jól sikerült, Zooey D. végre kibontakozhatott, de McDonough is meglepően jó benne.

Sziszi   2015. 02. 22.

Modern és sötét variációja az Oz, a csodák csodájának. Mondhatni, ez inkább a felnőtteknekk való, punkosabb verzió. Engem meggyőzött. Gyerekkoromban imádtam Dorothy történetét, ezzel kapcsolatban is hasonló érzéseim vannak.

Neal McDonough
Alan Cumming