Tiszta szívvel

Tiszta szívvel

Supernatural Movies
2016/04/27

Tiszta Szívvel
Legutóbb a Hurok okozott kissé ügyetlen - bár néhol igenis kellemes meglepetést - most pedig Till Attila filmje, a Tiszta Szívvel döbbentett rá, hogy a hazai filmes éra immáron kint van az állóvízből. 7/10 Több

24.hu

Értékelés: 8.5/10
Rokkant lettem, bérgyilkolnék
Lövöldözés, szerb maffiózók, pia, csajok, vérebek – és kerekesszék és rokkant-moped. Tilla megmutatja: egy akcióvígjátéknak szíve is lehet, tiszta szíve. Kritika. Több

Revizoronline.com

Belülről jön
Ide nekünk a magyar zsánerfilmet, mondogatjuk jó ideje, ám miközben ezt mondogatjuk, igazából olyasmi mozira várunk, mint amilyen Till Attila második nagyjátékfilmje. Lehetnek hibái, de legyen vér a pucájában, gondolatok az agyában, s dobogjon valami a mellkasában. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. Több

cinestar.hu
2016/04/29

Mindent egybevetve egy vitán felül különös, csodabogár alkotás lett a Tiszta szívvel: egyszerre cool és megható, erőszakos és emberi, vicces és szomorú. 80/100

Vox.hu
2016/04/29

Rendszerkritikus kerekesszékes akcióvígjáték a mai magyar valóságról egy József Attila-vers címével? Till Attilának még ez a bizarr összeállítás sem okozott gondot. 80/100 Több

Hetediksor.hu

Ne ítélj elsőre!
A Tiszta szívvel korántsem tökéletes, de megint egy jó magyar film és megvan benne az a furcsa kettősség, hogy bár fő mondanivalója az életigenlés, úgy hullanak benne a rosszfiúk, mint a legyek. Ja, és olyan csavar van a végén, hogy nagyon. 8/10 Több

Hessteg.com
2016/05/01

Értékelés: 7.3/10
Tiszta szívvel ültem be, tiszta szívvel távoztam a moziból: Tilla filmje minden szempontból pazar. 7,3/10

Movieaddicts.hu
2016/05/01

Tiszta Szívvel
A Pánik mentális betegekről szól, a Csicskának pedig szintén nagyon erős társadalmi-szociális üzenete van. Ebbe a sorba tökéletesen beleillek a kerekesszékes emberekről szóló Tiszta szívvel. 8/10 Több

Art7.hu
2016/05/08

A film, ha lelke van
Ez az új magyar mozifilm remek, kiemelkedő darabja a napjainkban reneszánszát élő, egyre magasabb színvonalú alkotásokat kitermelő magyar filmgyártásnak. Több

Filmtekercs.hu
2016/05/10

Húsz esztendőm eladom
Nem akar nagyot mondani és mutatni, de azt a lehető leghitelesebben. 7/10 Több

Cornandsoda.com
2016/05/26

Tiszta Szívvel
Most már végleg más szemmel kell hogy nézzek majd az eljövendő magyar filmekre, és ez az én időszámításom szerint történelmi pillanat. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!