Tiszta szívvel

Tiszta szívvel

2023.12.17 Ари Шандор

Ez a természet?...hogy így megyünk a susnyásba...?

:-) Imádom. A legjobb magyar filmek közt van nálam. Többször nézős. Jó a sztori, jó a csattanó... Én nem olvastam előtte semmit, csak úgy megnéztem. Aztán másnap újra. És azóta még párszor. Nagyon jól találták el, hogy a hátrányos helyzetű emberekkel (nem tudom, hogy most mi a PC megfogalmazása) forgatott film egyáltalán (tényleg sehol) nem kellemetlen annak ellenére sem, hogy néhol komikus helyzetet teremtenek. Szerintem igazán jó film.

Mi a pozitívuma ennek a filmnek?Hogy vége lett,és nem kell többet megnéznem.Amatőr benne mindenki,és minden!Gyenge produkció.

2017.07.10 Deku

Egyszerűen nem. Szerintem csupa hype volt az egész. Ráadásul a semmire. Elhanyagolható színészi játékkal övezett film ez is. Csalódás az, hogy nem jött ki belőle több.

2017.04.10 indingo

Tavalyi év legjobb filmje nálam, és nem a magyarok között, hanem úgy összesen. Tillából ki se nézek ilyen gondolatokat. A történet remek volt és imádtam a szereplőket is.

2016.05.05 dulkap

Már jópár éve kerülöm az előzeteseket, leírásokat, kritikákat a sok spoiler miatt. Nagyjából készítők, stílus és plakát alapján belövöm, hogy érdekel-e és azért moziba járóként az előzeteseket sem lehet teljesen elkerülni. Ezt csak azért írom, mert l... Több

2018.02.19 HercegPeter

Valami gyenge, érzelgős drámára számítottam, mivel nem szoktam nagyon utánajárni a soron következő filmeknek. Hát itt most nagyon benéztem. A történet lassacskán folyik, ennek ellenére végig érdekes. Nem tudom miért tűnt fel, de itt valahogy a párbes... Több

2021.10.09 Klauka89 Nézhetetlen

Valószínűleg magasra tettem a lécet, bár nem tudom, mit vártam. Vannak bizonyos előítéleteim a magyar filmekkel kapcsolatban, ezt is kizárólag Thuróczy miatt néztem (volna) meg. Nekem vontatott volt, lassú mederben folyt a cselekmény. Pély Barnát idézve nem jött át. 40 percig bírtam.

2017.05.18 Szilonka

Engem magával ragadott a film. Több mondanivalója is volt és volt benne valami mesés volna is a képregényeken túl, ami megfogott.

2022.02.16 Emmersson

Dráma más szemszögből

Till Attila története roppant szokatlan. Olyan szereplőkkel dolgozott, akikről nem képzelné a néző, hogy ilyen szituációkba keveredhetnek. Hiszen ki gyanítana veszélyt egy kerekesszékes közelében, aki övmagasságban érzékeli a világot, akit azon az 140 centin nem vesznek észre? Aztán már késő... Thuróczy Szabolcs megint zseniális volt. A két valóban mozgássérült főszereplő szintén korrekt alakítást nyújtott. Balsai Móni profi.

2019.11.21 Caravaggio1978

Jópofa kis film

A színészek hozzák benne a legjobbat,maga a történet semmitmondó ,de az alakítások teszik magasabbra a csillagokat!!

2017.10.23 Bazzzsi

Rengeteg mondanivaló van a fimben,a mi nincs az arcunkba tolva, hanem meghúzódik a háttérben. Vagy észreveszi a néző vagy sem. Remek film, nagyon érzelmes és megható.

2018.04.16 TomÁcs

Durván jól alakítanak benne a szereplők. tetszett, hogy sok minden történt benne, valóságszerűek voltak a karakterek. Volt benne egy mesebeli szál, amely kellemes csattanót hozott a végére.

2017.11.15 hsanya182

Elég bunkó, primitív, alpári tolószékes bűnözés film. Nem izgalmas, igaz a kivitelezés jóra sikerült, van benne sok meglepő dolog, a fekete humor is jól működik. Magyar csemege. El lehet vele tölteni az időt, de nem vezet sehova, inkább negatív érzéseim támadtak...

2016.05.12 VvV

Hihetetlenül jó film. A története kiváló, a végén lévő csavarra - hívjuk így - nem is számít az ember. A humora kiváló, a szereplők is odatették magukat. A zenék és a rajzós panelek is 5*.