Tiszta szívvel

Tiszta szívvel

2017.07.23 Lonka

Baromira jól felépített MAGYAR alkotás. A képregényes vonal, az apa körüli hiszti, a műtét és a gengszteres szál remekül fonódott össze és adott egy teljes egészet.

2016.09.26 Greeta

Én ahol és akinek csak tudom dicsérem a filmet, mert szerintem egészen kiváló és ráadásul magyar is.

2016.06.19 Timcsi

Utóbbi hónapok legjobb filmje nálam, pedig elég sűrűn járok moziba. Magával ragadó a története és a szereplők is kiválóan alakítanak.

2017.11.02 szucszoli

Ez a film a meglepetés erejével bír. Már rákészültem, hogy valami irritáló, szájbarágós toleranciakampány lesz belőle, (Ez a filmplakát is megtévesztő ilyen szempontból.) de ehelyett egy teljesen jól működő koncepciót kapunk szerethető, szimpatikus f... Több

2019.04.19 petraszab

A hazai új hullámú filmek legjobbika. Meglep, szórakoztat és kikapcsol. Kell ennél több?

2016.11.25 Borga

A Tiszta Szívvel című film tökéletesen megállja a helyét a filmek sokaságában, remek magyar alkotás, melyre méltán lehetünk büszkék. Különösen jó volt benne a színészi játék, (itt kiemelném az amatőr színészek teljesítményét) és az operatőri munka.

2016.08.19 Timike

Hogy ez a film mennyire jó! Már nagyon várom, hogy kijöjjön DVD-n és újranézhessem. A történetet nagyon jól összerakták és a szereplők is remekül játszottak.

2016.09.17 HannaK

Engem szíven ütött a film, annyira jó. Sok sikert kívánok neki az Oscar válogatón is.

2020.10.16 HanGa

Nekem nagyon tetsztt a film és a stílus, amelyben feldolgozzák hogy mi játszódik le a fiúban, hogy éli meg a betegségét, a családjában történt dolgokat.

2016.07.05 bbozsi

Megvan a varázsa, ötletes, érdekes, jó ízlésű film. Az elején idegenkedve néztem a testi fogyatékosságot, de szép lassan megtanultam szépnek látni így is az embereket, és ez felbecsülhetetlen érték.

2017.04.07 Gábor Rózsa

Akció filmhez kicsit lassú. Vígjátékhoz túl szomorkás. Dráma ez. De valahogy ahhoz meg talán nem elég mély. Furcsa. Egy jól sikerült szerzői film magyaros környezettel igényesen kivitelezve. Kedves mese.

2016.05.22 tamas84

Van abban valami, hogy ez a magyar Életrevalók! Igazán erős film, humoros, drámai, akciódús, ajánlom!

2019.02.05 lauralaura

Izgi volt, nagyon jól volt megcsinálva és pont jól volt minden időzítve benne.

2016.10.08 Hablaty

Nagyon jól összerakott film, pazar történettel. Még a legvégéig is maradnak titkok a filmben. Imádtam.