Tiszta szívvel

Tiszta szívvel

2017.01.15 holnaputan

Elképesztően jól megcsinált alkotás, még több ilyet kedves Tilla. Imádtam a történetet a képregényes vonást és a sérültek előtérbe helyezését.

2016.06.15 Panna

Sokat gondolkodtam, hogy megnézzem-e és ilyen jól tettem, hogy jegyet váltottam rá. Nagyon szerethető a története a szereplők pedig zseniálisak. A "susnyás" jelenet mindent vitt.

2016.10.23 malnaturmix

Annyira örülök, hogy moziban néztem meg, tiszta szívvel ajánlom mindenkinek a filmet. Egészen kiváló a története.

2016.06.25 punktum

Pöpec kis film, ha kijön DVD-n tuti még egyszer megnézem. Baromi ötletes a története.

2016.09.17 krazucsi

Bármikor szívesen újranézném ezt a filmet, le a kalappal Till Atilla előtt, szuper filmet hozott létre. Egyszerre humoros, drámai és elgondolkodtató. Akcióban sem szegény alkotás.

2016.05.08 Cordelia Bennett

Határozottan szórakoztató film, poénos, de nem visszatetsző, tisztelettel és szeretettel viszonyul a segítséggel élőkhöz. Az alakítások igazán jók, az amatőrök is :) A történet fordulatos, jó ütemű. A főcím lenyűgöző, már kapott is egy díjat. :)

2017.11.14 Minka

A plakát miatt én is ódzkodtam tőle, de azt kell, hogy mondjam, hogy szerintem az utóbbi idők egyik legjobb magyar filmje lett! A történet szerintem nagyon eredeti, a színészi játékok nagyon jók, és át van szőve azzal a fajta humorral, amit én nagyon... Több

2016.04.21 Kata

ekem nagyon tetszett. A képi világ, a szereplők és a rövid ismertetés alapján nagy reményeim voltak.

2016.05.11 juliS

Régóta várt az ország már egy ilyen filmre. Persze nem hibátlan, de megvan benne minden, ami egy jó moziélményhez kell.

2019.04.14 renyikitty

Megkönnyebbült szívvel

Ez a film abszolút hozta az előzetes alapján várható tartalommal és mondanivalóval rendelkező cselekményszálat. Till Attila rendkívül jól teljesített számomra rendezőként és forgatókönyvíróként is ebben a filmben. A főszereplők rendkívül hitelesek, vannak nagyon drámai jelenetek, amelyek szerintem elérik a kívánt hatást a nézőknél. Az akciójelenetek jól kidolgozottak, illetve a történet kibontakozása is megfelelően történik. Összességében azoknak tudnám ajánlani ezt a filmet, akik egy komolyabb tartalommal rendelkező akciódús filmre vágynak.

2022.02.06 Nagy Csaba

Punk-rock hangulat, kerekesszéken tálalva

Nálam csak most került megnézésre Till Attila filmje, ami az alacsony elvárásaimmal szembemenve egy jól működő, szabad szerkezetű, nem túlbonyolított, viszont reálisan ábrázolt emberi történet, kellemes befejezéssel. Megvannak a hibái, viszont mindenképp ajánlott megnézni. Ha egy alaposabb elemzés érdekel, aFüzet oldalán elolvashatod a részletes kritikám: https://afuzet.hu/amikor-a-punk-rock-hangulat-kerekesszeken-erkezik-tiszta-szivvel/

2017.07.30 Wildschwein

Nagyszerű film, nyilvánvalóan tehetséges forgatókönyv/rendezés, fantasztikus humorral és roppant eredeti, abszolút hiteles színészi játék. Nagy élmény volt, sajnálnám ha nem követné nemzetközi karrier az internacionális context hiánya miatt. Szívből gratulálok az alkotóknak!

2017.03.23 csigafi

Mivel magyar film gagyira számítottam. Megnéztem mert a leírás alapján felkeltette az érdeklődésem. Valamint magam is dolgozgattam fogyatékkal élő emberek közt. Mint ahogy a valós életben a filmben is szinte önmagukat alakítják. Megéri a mozijegy árá... Több