Titanic

Titanic

2020.11.12 Félix

Nekem nem tetszenek az ilyen fajta filmek, de ez bejött. Dramatika romantikával keverve. Leonardo DiCaprio és Kate Winslett olyan jó páros. A kedvenc filmem DiCapriótól. Rose (Kate Winslett) pedig olyan szép öregen. Dicaprio művészként nagyon jót ala... Több

2015.10.29 fcbnandi

Férfi létemre nagyon imádom ezt a filmet. James Cameron legjobb filmje szerintem. Teljesen beleéltem magam a filmbe, amikor megnéztem. Ha egy szót kellene mondanom a filmre, azt mondanám, hogy: SZÉP

2016.08.10 tvmérnök

A filmtörténelem szerintem is egyik legmeghatározóbb filmje. Nekem személy szerint nagyon tetszett és tetszik még most is. Szépen felépített történet, ( nem nyálas -romantikus) . Zseniális a színészi játék,gyönyörűek a kozstümök és díszlet.

2015.07.11 moony5972

A karakterek, a történetvezetés, a zene minden nagyon együtt van! A helyszín, a látvány, a zene, és a színészek előadása mind csak emelik eme remek filmet. Bátor szívvel ajánlom!

2024.01.28 SzimikeésBéci

Ez a film egyszerűen megunhatatlan. Olyan szinten a képernyő elé szegezi az embert mind a színészi játék, mind a történet, hogy órák múlva is ez jár csak az ember fejében.

2016.01.15 Mithrel

Őszinte leszek: nem rajongok a romantikus filmekért. És mégis, ez az alkotás megfogott. Előítéletesen úgy álltam hozzá, hogy ez nekem úgyse fog tetszeni, de alap, úgyhogy rászánom ezt a kis időt az életemből. Milye jó, hogy megtettem! Teljesen leköt... Több

2017.02.17 Acropolis

Nagyon nyálas film. A témához egyáltalán nem illik ez a stílus, sem pedig a szereplő színészek stílusa. Kifejezetten nem tetszett a film, nem ezt vártam.

2016.12.13 fazekasanett92

Szép és romantikus film igazi klasszikus méltán lett világsiker. Nagyon hitelesek és jók a karakterek. Minden jelenet leköti a néző figyelmét , nagyon hiteles és magával ragadó film , szép a befejezés gyönyörűek a jelenetek.

2015.06.30 Prücsök

Ez a film örök kedvenc marad! Akárhányszor nézem mindig magával tud rántani! Nagyon szép és drámai szerelemes történet, kiváló, hiteles alakítást nyújtó színészekkel!

2015.04.25 adibandii

Órákat tudnék regélni erről a filmről.A legmeghatób,legromantikusabb film amit valaha láttam.Rose és Jack szerelmét semmihez nem tudom hasonlitani.Kate WInslet és Leonardo DiCaprió tökéletesen játszották a szerepüket,James Cameront pedig örökké áldani fogom,amiért megirta és megrendezte a filmet.

2015.02.25 kovi23

Az egyik legszebb romantikus film. Legjobb példa a szerelemre, hogy nem számít a társadalmi helyzet, ha 2 ember szereti egymást, akkor mindent megtesznek, azért hogy együtt lehessenek.

2015.03.29 FarZoo

Ez a film nem azt hozta ki belőlem, hogy együtt érzek, beleélem magam ebbe a szörnyű tragédiába, és nagy szerelembe, hanem hogy egy túl csöpögős, nyálas, rosszul sikerült film, amiben a szereplők karaktere egyáltalán nem passzol ahhoz, amit elő akarnak adni. Szerintem nagyon rosszul sikerült film.

2017.01.23 Enjoy

Nagyon nem tetszett a film, Nekem kifejezetten csalódás volt. Túlságosan szentimentális, csöpögős ami a sztori rovására megy, pedig maga a téma érdekes és jó választás.

2018.03.25 Rendszergizda

Tudom, hogy nagy sikere volt anno, de én ezt nem tudom megérteni, miért? Elcsépelt szerelmi történet egy híres hajón, ami el süllyedt, nagyon eredeti... Ilyen alapon lehetne csinálni egy filmet, ami egy híres katasztrófáról szólna és van benne egy szerelmi történet.