N/A

Forgatókönyvíró: Brian K. Vaughan, Stephen King
Premier: 2013.08.05.

2023.05.02 Yosihiro

1. évad 7. rész: Új mellékutak

Julia szomszédja terhes, és átjön egy joghurtért, majd egy látomást lát, és elfolyik a magzatvize. Így indul az újabb rész. A Dundee fivéreket az ifjú James és Linda elfogja, közben Elenor és Joe tesztelik a búrát, ahol csókolóznak. Juliát és a terhes Henriettet megtámadják a benzinért, így nem tudnak eljutni orvoshoz. Barbie épp arra jár, és megmenti őket, elmennek Elizhez, aki a közelben van. A két fiatal megtalálja a fekete tojást és a kis búrát az erdőben. A baba megszületik, de Eliz meghal. Angie a fogadóban takarít. Címszavakban ennyi a történet, és amint láthatjuk, az események, mint kis gyökerek kapaszkodnak, és csak úgy jönnek. Tanúi lehetünk életnek és halálnak, szerelemnek, és végre megtudhatunk újabb információt a búráról. Egy kis, fekete, fénylő tojás egy kis búrában elég érdekes. Ez biztosan a tévé elé ülteti a nézőt, aki idáig eljutott. Ifi, vagyis a kis James, azaz a Nagy Jim fia pedig megváltozni látszik. Nem olyan erősek a dühkitörései, bár a Dundee fiút csak úgy lelőtte, de némi változást láttam az ő szerepében. Kíváncsi leszek, a folytatásban hogyan alakul az említett szereplők sorsa. Üdv, Yosi