A férjem nevében

Totenfrau

2024.03.04 Zsuzsanna395645

Legjobb

Sok krimit láttunk már, még több sorozatot, mindenféle, főleg skandináv vonalról, de ezt találtuk az egyik legjobbnak a rengeteg közül, amire emlékezni fogsz még évek múlva. Szimpatikus szereplők és karakterek, kiváló színészi játékok. Nekünk nagyon tetszett. Ezerszer jobb a mostani Harlan Coben sorozatnál, ami egy rossz forgatókönyvbe fulladt agyonhype-olt dráma lett.

2023.03.14 Klauka89

Tùlhypolt

Unalmas és nekem túl erőszakos. Az első rész felkeltette az érdeklődésem, a többi lankasztó volt.

2023.01.07 szemtelen

Alpesi krimi

Aránylag jól felépített történet, bár aki járatos a bűnügyi témákban, annak már az elején kirajzolódik a tettes személye. Hatalmas és látványos felütéssel indul az első rész, majd kissé lassabb fokozaton folytatódik a fordulatos eseménysor. Egy temetkezési vállalkozás vezetőjének (Brunhilde Blum) tettei sorozatosan meglepik a nézőt, sok a titok, de jól követhető egészen a befejezésig. A színészi játék közepes, a havas osztrák csúcsok gyönyörűek. Nem világklasszis, de nem rossz, élvezetes szórakozás ez az osztrák, szinkronos produkció.

2023.01.21 Lóri Ádámcsik

Jó volt

Le lehetett volna rövidíteni másfél-két órába is a minisorozatot, de így is jó volt. Érdekes történet, jó szereplők.

2023.01.18 Idknw

Érdekes történet, de sokszor belassul, a rendőrök idegesítően bénák, lehetetlen ilyen gyilkosságsorozatot megúszni. A kínzások, videófelvételek okára nem derült fény, ezért ez nekem egy kérdőjel maradt, csak annyi derült ki, hogy egy rossz társaság. Középszerű sorozat.

2024.01.14 CsakEgyCsajszi

Akadt benne fordulat is, izgalmas volt. Egy nő, aki bosszút áll a férje gyilkosain egy kisebb minihadsereget megszégyenítő módon. A fordítva bekötött branültől kiégett az agyam! Ez egy igazán hatalmas filmes baki! De miért kell nekem ilyen dolgokat észrevennem... de ha már csinálnak valamit, csináljak jól!

2023.01.14 Mária390336

Mária

Nem klasszikus krimi, nekem inkább egy sorozat gyilkosság(ok) története, mely a szemet szemért, fogat fogért alapon történő események sorozatát mutatja be. A végére fura módon csak az egyik oldal lakolt meg a tetteiért, pedig a másik oldal legalább annyira bűnös. A cselekmény lassan halad, nem nyújt különösebb izgalmakat, ezért nálam az elmegy kategória.

2023.12.17 SzimikeésBéci

Érdekes volt látni ezt a minisorozatot. Tetszett, hogy tele volt tűzdelve meglepetésekkel, amivel fokozta az izgalmakat folyamatosan. Talán a színészi produkció volt kicsikét gyengébb, így négy csillagot adunk erre.

2023.01.05 HitGirl

Közel sem találtam elég érdekesnek a sztorit és kissé unalmas volt számora, de hát ízlések és pofonok. Lehet, hogy valakinek nagyon bejött.