Trója

Troy

Légy hű, és hozz fényt

Kreatívan összehozott akciódús, történelemmel teli film, ami meghatározta a műfajt. Majdnem minden tökéletes lenne, ha tényleg így lenne, de mivel ez nem egy pontos történelmi film, így nem az. A szereplők jók, a látvány jó, viszont történet szempontjából lett volna mit hozni benne, nem sikerült. Ettől függetlenül egy jó kis film.

2015.01.28 london2012

Remek történethez remek rendezés és remek színészek. Látványos és tökéletes film. Századjára is izgalmas nézhető film. *****

2015.10.28 Sodanth

Jó kis film volt a Trója. A Gladiátor sikere után a stúdiók rákaptak a műfajra, több ilyen kosztümös, szandálos film is kijött, ez a jobbak közé tartozik. A német direktor, Wolgang Petersen kezébe került a film, aki már adott egy alap háborús filmet,... Több

2017.06.03 Plisetsky

Csak azért néztem meg mert fel volt adva házinak irodalomból :D gondolom azért is, de nekem nem jött be, unalmas volt. Sok helyen vontatott volt és nem akart haladni a történet. Helénának se választották a legjobb színészt, nem egy világszépe volt.

2015.08.16 doffy_joka

Így kell ezt, végre valami amire bátran mondhatom, hogy ez fantasztikus kis alkotás és leköti a nézőt az elejétől a végéig. Bitang jó történet és eseménydús cselekmény jellemzi.

2015.06.30 Enccso

nagyon látványos feldolgozás, jól meg lett csinálva szerintem, hozza azt amit elvár tőle az embert, plusz jó kiegészítés volt mikor anno olvasni kellett Homéroszt ;)

2015.06.19 Kellangy

Nekem nagyon tetszett ez a történelem alapú film, Brad Pitt hihető karaktert játszott, nem lett túlspilázva, emberi, szerethető volt. Szerelmi, drámai film, végig izgalmas. Tetszett.

2015.03.19 idefix

Nagyon látványos, lenyűgöző film, nagyszerű színészekkel. Lehet, hogy elrugaszkodik a valóságtól és történelmileg nem pontos, de ez mit sem változtat a kitűnő filmélményen.

2017.01.07 des.tiny59

Nem semmi, közepes szintje volt a filmnek de egész jó. Volt már simán sokkal jobb filmben is részem de még így is megállta a helyét és mondhatni tetszett. Nem egy csúcs minőség de nem is fújolnám le. Egyszóval kedvelhető. Aki nem akar sokat markolni annak befog jönni.

2016.02.12 domi1229

Jó kis film, egy igazán jó történelmi film. Ráadásul micsoda szereplőgárda rohangászik a filmben, na az elképesztő. Nekem alapból nagyon bejönnek ezek a történelmi filmek. Mindenkinek ajánlom, a látványvilág a sztori a színészek minden tökéletes. Orl... Több

2019.02.05 Doloresz89

Sokan írták, hogy gyenge, ellenben nekem nagyon tetszett mind a látvány, mind a történet, mind a színészi játék. Szerintem klasszis jó film.

2014.12.07 MrBlond

Ez egy nagyszerű kísérlet a Trójai történet újragondolásának, szerintem felesleges Homéroszt számonkérni a filmen, ez egy másik elképzelés. És engem az sem zavar, hogy Akhilleusz nem lett sarkon lőve. A rendező szabadsága, hogy mennyit tart meg az eredeti mitológiából. Nekem tetszett.

2015.03.28 MMarko22

Remek történet, kiváló alakítással. Látványos, jól össze dolgozott, fantasztikus díszlet. Szerintem az egyik legjobb történelmi film, és Pitt is jól alakított.

2015.03.22 Vanessa

Nagyon jó feldolgozása a trójai háború eseményeinek. A színészek egytől egyig jól alakítanak benne, és ezáltal igazán beleéltem magam az eseményekbe. Drámai, szerelmi és történelmi film is. Egy percig nem unatkoztam rajta.