Lucia látomásai

Lucia látomásai

Troppa grazia

Lucia fiatal olasz nő, aki egyedül neveli lányát, és építkezésekhez mér fel földterületeket. Ám egy nap munkája során olyan dolgokra lesz figyelmes, amelyek nem igazán illenek az elveihez - és amelyek ellen hősies és végsőkig tartó küzdelembe kezd azért, hogy megmentse a tájat,… Több

Rendező: Gianni Zanasi
Ország: Olaszország
Premier (HU): 2018.11.29. | Telekom TVGO (2021.02.01.)

2019.11.24 tomrocky

Habkönnyű olasz vígjáték, amit szerintem vagy tud szeretni az ember, vagy nem. Sajnos nem igazán lehet köztes állapot. Nekem bejött, annak ellenére, hogy nem igazán jön be ez a fajta humor.

2018.11.25 cvölf

Én személy szerint egy tartalmilag kissé sekélyesnek éreztem ezt a filmet. Ez persze nem gáz, mivel a hangulata így is egész jól megragadja az embert. Egy korrekt alkotás a Lucia látomásai, de szerintem ezt az árkot nem igazán lépi át.

A filmet a 2018-as Cannes-i Filmfesztivál 'Directors' Fortnight' szekciójában is bemutatták. Szerző: hp

Értékelés: 6.5/10
(2018. 11. 28.)
Egy meglepően fanyar humorú vígjáték az olaszoktól. Több

(2018. 12. 01.)
Életünk három elengedhetetlenül gáláns pontját jeleníti meg a film: remény, hit és szeretet – ha ez a három éppen rendelkezésünkre áll, vagy éppen valamelyik hiányzik, nem fogunk csalódni. Több
Toledói Varjak
2015