cvölf   2018. 11. 25.

Én személy szerint egy tartalmilag kissé sekélyesnek éreztem ezt a filmet. Ez persze nem gáz, mivel a hangulata így is egész jól megragadja az embert. Egy korrekt alkotás a Lucia látomásai, de szerintem ezt az árkot nem igazán lépi át.

tomrocky   2018. 11. 24.

Habkönnyű olasz vígjáték, amit szerintem vagy tud szeretni az ember, vagy nem. Sajnos nem igazán lehet köztes állapot. Nekem bejött, annak ellenére, hogy nem igazán jön be ez a fajta humor.

Egy meglepően fanyar humorú vígjáték az olaszoktól. több»

Életünk három elengedhetetlenül gáláns pontját jeleníti meg a film: remény, hit és szeretet – ha ez a három éppen rendelkezésünkre áll, vagy éppen valamelyik hiányzik, nem fogunk csalódni. több»

A filmet a 2018-as Cannes-i Filmfesztivál 'Directors' Fortnight' szekciójában is bemutatták.