Szex, szerelem, terápia (2014)

Tu veux... ou tu veux pas?

qwertz   2016. 05. 14.

Sophie Marceu mindig is a kedvenceim közé tartozott, így nem tudok elfogulatlan lenni vele szemben, és engem ebben a filmen is megnyert magának, arról nem is beszélve, hogy majdnem ötven évesen hogy lehet így kinézni? Gyönyörű, mint mindig. A film pedig kellően szórakoztató, francia humort kínál.

macikutya   2015. 06. 29.

BORZALMASAN rossz film, erőltetett párbeszédek, harmatgyenge sztori, kicsit infantilis, kicsit alpári, kicsit bumburnyák ez a film, végtelenül unalmas mozira sikeredett. Hiába szeretem Sophie Marceau-t, senkinek sem tudom ajánlani ezt az unalmas filmet.

bigi   2015. 06. 30.

Nem is értem mi késztetett arra, hogy megnézzem ezt a filmet!? A vicces helyzetek és freudi elszólások ellenére a film nem sok meglepetést tartogat. Egyrészt a szereplők kapcsolata, pontosabban az, hogy hova tart, erősen kiszámítható, másrészt, aki a... több»

Sylvie Vartan
François Morel
Patrick Bruel

Itt van egy film, amiben szinte kivétel mindenki látott már szebb napokat, de legalább a szexről szól. Igaz, általában csak beszélnek róla. több»