Tulipánláz

Tulip Fever

2017.10.17 veresszsoltika

A nagyszerű regény elődjét nem tudta ugyan felülmúlni, de mindenképpen egy látványos, kedves, sokatmondó, korhű történetet láthatunk, ahol felelevenedik a múlt.

2017.11.22 Imlah

Nem volt reális a film. Inkább egy mesének mondanám. Képtelenségek voltak a filmben, amitől elvesztette hitelességét. Középszerű film, kicsit csalódás volt.

2018.07.25 Meea

Fantasztikusan mutatja be a film az akkori utcákat, embereket...mindent! A történet elragadó, a színészek szuperek.

2018.08.03 tjunior

Ha már a film cselekményének alfája és ómegája a Sophia és a festő közötti szerelem talán nem ártott volna be is mutatni. Nem tudjuk meg miért estek ebbe a nagy szerelembe. Az egész sztori gyakorlatilag mellékszál , a festő meg mellékszereplő. Így a... Több

2017.09.15 VérAlex

Hiába imádon a film összes szereplőjét, ez nagyon gyenge lett. Nem csoda, hogy három éve halasztgatják már a premiert, most már értem, miért.

2019.02.03 Doloresz89

Nagyon gyenge film, borzasztó vérszegény és sótlan. A szereplők közti kémia nulla és a történet is unalmas...

2017.08.11 marklar

A casting alapján nagyon ígéretesnek tűnt, de szemmel láthatóan a színészek nem igazán tudtak mit kezdeni a karaktereikkel. Jó hangulata van, igencsak hiteles a korszak ábrázolás, de valahogy nem igazán fogott meg az egész tematika egyben.

2017.07.13 jaszon

Ebből a filmből tökéletesen hiányzott az élet. Semmi lendület, a forgatókönyv és a rendezés nagyon nem működött, az egyetlen, amit a javára lehet írni, azok az alakítások. De ettől sokkal, sokkal többre számítottam.

2017.08.14 despy

Nekem erről valahogy a Babaház úrnője című regény jut eszembe, amelynek a tematikája szintén hasonló, bár ebből a szempontból nem annyira mélyreható. Talán ez is a legnagyobb problémám a filmmel. Mintha csak egyszerűen belekapna dolgokba.