mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Az egyik legjobb Nicolas Cage film, nagyon tudom ajánlani mindenkinek, Nicole Kidman is remekül passzol a feleség szerephez ebben a csavarokkal teli történetben.

Bizsu82   2015. 04. 23.

Nagyon jó színésznek tartom Nicolas Cage-et, és ebben a filmben sem csalódtam benne, eredeti alakítást nyújtott. Érdekfeszítő a történet, izgalmas, engem lekötött.

Zénó   2017. 05. 14.

Láttam már néhány túszejtős filmet, ez kicsit más mint a többi, nem azt mondom hogy jobb, vagy rosszabb, hanem más. A két színész (Cage, Kidman) hozza a tőlük elvárhatót, azonban egy idő után kissé kavaros lesz a történet, ugyanis a szereplőkről kiderül, hogy mindenkinek van vaj a fején... Úgy érzem a rendező minél több csavart erőltetett bele a történetbe, ezzel alaposan, így olyan lett, mint a túldíszített karácsonyfa... Biztos lesz, akinek ez tetszik, nekem nem igazán... Cage átalakul benne Terminátorrá: több életveszélyes sérülés ellenére is saját lábán távozik a helyszínről :D

A film gyártási költsége 35M $ volt, azonban az Egyesült Államokban mindössze 24,094$-t keresett és 10 nap után ki is vonták a forgalmazásból.