Túszjátszma

Túszjátszma

Trespass
drg0602

Egy elszigetelt, jómódú közösség számára a magánterület védelme különösen fontos, nem kivétel ez alól a Miller család birtoka sem. Az ősi falak és gondosan ápolt kertek ölelésében él az üzletember, Kyle (Nicholas Cage) és felesége, Sarah (Nicole Kidman), akik úgy döntenek, hogy felújítják a házat. Mialatt a munkálatok és lázadó tinédzser lányuk, Avery (Liana Liberato) minden figyelmüket leköti, a könnyű és gyors pénzszerzés reményében négy brutális betolakodó ejti túszul őket otthonukban. Azonban árulás, csalás és intrika üti fel a fejét a hidegvérű bűnözők között. Kyle, Sarah és Avery pedig kénytelen hatalmas kockázatot vállalni annak érdekében, hogy egyénenként és családként is ép bőrrel megússzák a kalandot.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Bulgária
Premier (HU): 2012.01.26.

2023.04.16 melinda9

Nagyon jó film volt

2017.05.05 mamiéstöti2

Az egyik legjobb Nicolas Cage film, nagyon tudom ajánlani mindenkinek, Nicole Kidman is remekül passzol a feleség szerephez ebben a csavarokkal teli történetben.

2019.10.01 ZeroHero

Gyenge. Szokasos tuszejtos film, a szokasos csavarokkal, aztan meg egy csavar, aztan meg egy es a vegen mar annyira nagy a kalajmajka, hogy elveszik a lenyeg. Nicholas Cage hozza a szokasosat, ami nem sok, Nicole Kidman szinten, igy aztan nem veletle... Több

2023.03.15 drg0602

Egész jó kis film. Ami azt illeti, volt benne minden, akció, feszültség. A színészi teljesítmények jók. A történet egyszerű, nincs túlbonyolítva. Szerintem simán nézhető film. Bár a történet elég sablonos. Ezért én nem tartom többször nézős filmnek. Értékelés: 7/10

2015.04.23 Bizsu82

Nagyon jó színésznek tartom Nicolas Cage-et, és ebben a filmben sem csalódtam benne, eredeti alakítást nyújtott. Érdekfeszítő a történet, izgalmas, engem lekötött.

A film gyártási költsége 35M $ volt, azonban az Egyesült Államokban mindössze 24,094$-t keresett és 10 nap után ki is vonták a forgalmazásból. Szerző: dulkap

Temple
Testőr