Tűzszekerek

Chariots of Fire

2022.01.09 Szilágyi Sándor

Hittel futni

Két hit, két futás, két ember - egy olimpia. Jó látni a valóságon alapuló, zsidó egyetemista és a skót misszionárius küzdelmét. Mindkettejük a maximumra tör. Egyiküknek természetes a profizmus, még a futásban is. Másikuk Istennek szenteli nem csak életét, hanem a futásban kapott tehetségét.

2017.11.20 Deku

Az ilyen filmet nem tudom szeretni mert kétségek között hagy és ennél nincs is rosszabb. Ennél a filmnél nagyon nagy bajban voltam, mert egyrészről tetszett a történet másrészt viszont több unalmas pillanat is feltűnt benne.

2017.10.13 HercegPeter

Megmondom őszintén, én sokkal erősebb filmet vártam volna, főleg úgy, hogy egy ilyen ikonikus jelenettel kezdődik. Szeretem a sportról szóló filmeket, ezért néztem meg, de nem azt kaptam, amit vártam. Nincs benne dráma, nincs benne izgalom. Persze eb... Több

2015.06.24 FarZoo

Egy igazi film a kitartásról, az érdekes emberi természetről és érzésekről, az ellentétek harcáról, amely harcban nincs jó és rossz , mindkét félnek az álláspontja más és mindkettő álláspont érthető, és amitől válik igazán magával ragadóvá a film. Érdekes történet, karakteres, jó szereplők.

2015.12.25 fazsuzso

Erősen túlértékelt film. Gyenge, unalmas párbeszédekből áll és vontatott a történet. Van mondanivalója ugyan, de ezt izgalmasabban és érdekfeszítőbb módon is bemutathatná.

2020.01.21 TeeRPaaK

hibátlan filmélmény