A tanítónő

Učitelka

2019.11.04 hogerr

most is nagyon aktuális téma, hogy egy emberi jellem milyen erővel bírhat, ha valaki ennyire számító és manipulatív, mert a mai társadalomban is akad nem egy korrupt ember, és sok, aki fél, és mindenre bólogat. nem mellékesen fantasztikus színészi játék a főszereplőtől

2016.11.06 Gabriel Szalai

Az elvtársnő áttalakulása, a kor változik, az emberek maradnak, Isten hozott cocibol a posztcociban! Es naaagyon jol vannak a szineszek osszevalogatva, kivancsi vagyok a magyar szinkronra, remellem nem mar nem kell sokat varni a TANARNŐ re :)

2019.09.05 lafab

A taníntónő

Tobzódnak az ennek - én megértem a szimmetriára való törekvést, de mégis... Ami nem változtat a film minőségén - egy nagyon nézhető film, ha nem is olyan víg játék, mint egy vígjáték, drámai feszültség, satatöbbi, minden a helyén benne. Nézzétek!

2019.02.11 Berto49

A manipuláció természetrajza

Első látásra egy belső iskolai ügyről szól ez a cseh-szlovák dráma (a vígjáték műfaji besorolás hatalmas tévedés!), de általános értelemben az egész társadalomra lehet vonatkoztatni. Valamikor a szocializmust „építő” teljes mértékben korhű környezeti... Teljes kritika