Életem NAGY szerelme

Un homme à la hauteur

2017.12.09 Greeta

Mostanság rászoktam a francia a filmekre. Valahogy az amerikai humor már sok és kiismerhető ennyi év után. A filmben nem csalódtam. Remek a története és poénos is.

2019.01.26 Timcsi

Jean Dujardin remekel benne. A történetet szerintem mindekinek mosolyt csal az arcára.

2020.01.07 petraszab

Nagyon kedvelhető kis filmecske. Igazán érzelmes darab, annak ellenére hogy azért a humoron van a fő hangsúly.

2020.10.02 Annuska

Nálam a francia filmek mindig a két véglet. Vagy nagyon bejön vagy ki nem állhatom. Ez szerencsére az előbbi. Mindenki elképzeli a nagy őt, hogy milyen lesz aztán a szöges ellentétében találja meg mindazt, amit keresett.

2017.01.23 Gigi

Kifejezetten szórakoztató film, sok halogatás után jól tettem, hogy végre rászántam magam és megnéztem. Szerencsére nem volt túlzó és erőltetett a sztori, szimpatikusak voltak a karakterek. És a kutya, hát, ő hatalmas forma volt, az ő jelenetei hangosan röhögősre sikeredtek :D

2018.03.19 hackerjulcsi

Szerintem egy közepesen jó film, amit mégsem ajánlanék senkinek. Kliséhegyek, hovalegyek? Aki szereti a felvillanyozó, humoros és mégis átlagos filmeket, annak viszont tetszeni fog.

2016.08.05 Timike

Nagyon jó kis film, aranyos humorral és nem rémlik, hogy káromkodnának benne. A története is igazán kedvelhető.

2019.01.13 szabomarc

Aranyos romantikus történet, nekem tetszett. Jó az alapötlet, jó a megvalósítás, vicces és leköti az embert, így nyugodt szívvel tudom ajánlani elsősorban randifilmnek talán.

2016.11.19 stomachh

Nagyon kedves tortenet, aranyos jelenetek, igazan szorakoztato mozi. Nagyon ajanlott.

2019.10.09 Eniq

Aranyos kis film volt, bár bevallom jobbra számítottam az előzetese nagyon bejött, de úgy érzem belevágtak abba mindent így volt egy kis hiányérzetem a film végén.

2016.07.20 K.bogi

Életem nagy szerelmes története filme ez. Erőt ad hogy egyszer talán én is valahogy így megtalálom a szerelmet és nem lesz semmi baj. Tényleg az év meglepetés vígjátékának, romantikus filmjének találom. Szerintem ennek kb kötelező darabnak kellene lenni, minimum:D:)

2017.06.27 Olivér Rózsa

Nem kell sokat várni tőle de azért van benne néhány jó poén. Túl sablonos kiszámítható de legalább az alap ötlet eredeti. Nálam 3-4 pont között lenne.

2016.07.05 Pock

Igazi romantikus vígjáték, ami magával ragadja a nézőt és beleélheti magát az eseményekbe. A színészek jól alakítják a játszott karaktert, igazi jó élményt nyújtott.

2016.07.12 Bog1

Volt szerencsém hozzá múlt pénteken premier előtt megnézni a Lurdy moziban és meg kell mondjam rég láttam ilyen jól összerakott francia romantikus vígjátékot. Barátnőmmel halálra röhögtük magunkat rajta. Kár hogy biztos kevesen fogják megnézni valósz... Több